Moje rysunki

13»

Komentarz

• Dzięki za uwagę, ale jednak proporcje zachowałabym takie, jakie są, bo mieszczę się w połowie głowy od krawędzi twarzy do ramienia. Może zaniżone i nie dla mężczyzn, ale ten jest bardzo skinny (i może trochę zniewieściały). Ale rzeczywiście, po tym co napisałeś, zauważyłam, że mogłabym bardziej zaznaczyć jego lewe ramię bo wygląda jakby nie miał ręki. Próbowałam z szerszymi ramionami, sprawdzałam różne kombinacje, ale te najbardziej mi się podobały. Proporcje to ogólny wzorzec, którym się posiłkujemy, ale też powinniśmy je modyfikować i eksperymentować, aby tworzyć różne budowy ciała. Co do szyi to nie wiem czy jest masywna, moooooże, ale musiałam jakoś osadzić na niej głowę i dołączyć ciało i chudsza mi nie pasowała.
  • Wrzucam moją ostatnią pracę. Wracam do korzeni, odkryłam, że praca ołówkiem bardzo mi odpowiada. Mam słabość do złodziei i zabójców, ten outfit należy do postaci z ostatniej giereczki, którą ukończyłam - Thief (2014).

tumblr_pmxcm9qNRV1xss48co1_1280.jpg
  • Kiedyś próbowałem rysować ołówkiem, ale że mi średnio wychodziło to jakoś na jesieni w całości przeszedłem na digital arty (kiedyś robiłem szkice tradycyjnie i resztę na komputerze, teraz całość na komputerze). Póki co nie widzi mi się powrót do ołówka, ale miło że inni umieją :) Dbałość o szczegóły cieszy oczy, jedynie ta dłoń wygląda trochę koślawo.
  • Dłonie to całkiem oddzielny obszerny temat, nie wiem kiedy zacznę zgłębiać ich tajniki :smiley: Dzięki za komentarz :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.