Warsztaty rysownicze na forum

15791011

Komentarz

• edytowano styczeń 2017
    Oto mój rysunek. Aesgariel jakich kredek używasz i z czego uczyłeś sie kolorować.
  • Jakieś pomysły na nowy temat?
  • Mai.Mashiro8 napisał użytkownik: »
    Aesgariel jakich kredek używasz i z czego uczyłeś sie kolorować.
    Używam kredek Staedtlera, które jakoś szczególnie nie powalają, ale też nie są najgorsze. A co do nauki kolorowania to uczyłem się po części sam, a po części z filmików Seiji Senpai. Gościu naprawdę wymiata w temacie kolorowania kredkami, więc polecam się zapoznać z jego twórczością.
  • Macie jakieś pomysły na temat?
  • Chyba żę teraz coś z fantazy elfy albo wróżka a możę chłopaka i dziewczynę
  • Tak więc elfy i wróżki, skrobnął bym coś ale pracuję nad nowymi lekcjami więc trochę ciężko z czasem ;)
  • edytowano styczeń 2017
    To na 3 lutego albo jeszcze później możę być nawet elf z wróżką, Dth kiedy nowa lekcja i o czym
  • dthdth
    edytowano styczeń 2017
    Najprawdopodobniej jutro i będzie to nowy cykl na temat tego jak efektywnie uczyć się w domu, tak aby stać się naprawdę dobrym (pierwsza z 3 części) ;)
  • wrozko-elf ;x
    123181.jpg 764.8K
  • @dantechild szybka odpowiedź, dobra robota ;)
  • @dantechild naprawdę nieźle ;) Ciężko będzie wymyślić coś na podobnym poziomie, ale się postaram :)
  • dth napisał użytkownik: »
    Najprawdopodobniej jutro i będzie to nowy cykl na temat tego jak efektywnie uczyć się w domu, tak aby stać się naprawdę dobrym (pierwsza z 3 części) ;)
    Dth muszę cie pochwalić dałeś mi wiekszą siłe do działania i nowy pomysł na temat do warsztatów. Juz nie mogę się doczekać następnej lekcji.
  • @Mai.Mashiro8 Cieszę się że ci się podobało, jednak nie róbmy to offtopa - na temat lekcji najlepiej wypowiadać się w dziale lekcje ;)
  • Pierwsza praca na warsztatach :p (wydaje mi się, że wyszła okej ;) )
    Wróżka.jpg 726.5K
  • Cóż ja tez bede musiała coś wstawić
  • Mam nadzieję moja elfkę skończyć do końca tygodnia. Trzymajcie kciuki ;)
  • @Shiki, dopóki rysujesz i próbujesz to jest okej ;)

• @dth, ostatnio w ogóle nie rysowałem, co było jednak spowodowane innym zajęciem - pisarstwem :p Teraz muszę się trochę za to wziąć i zapewne będę wrzucał prace na warsztaty ;)
  • @Shiki tak trzymać :)
  • Czas i na mój rysunek.
  • No nieźle, ktoś ma jakiś pomysł na nowy temat?
  • edytowano styczeń 2017
    Mam pomysł ale nie wiem co na to inni rysunek inspirowany piosenką może być ulubioną . A jak nie to może jakaś dziewczynka w szkolnym mundurku albo chłopak w szkolnym ubraniu albo jeszcze jakaś para.
  • Mi się bardzo podoba pomysł z piosenką ;) Będzie co wymyślać - dobre ćwiczenie na kreatywność :D
  • Niezły pomysł z inspiracją utworem muzycznym. Piszę się na to, ale trzeba byłoby też odpowiednio wydłużyć termin przedstawiania prac.
  • Dwa tygodnie? czyli do 13 lutego.
  • Nie wiem, czy wystarczy, ale niech będzie. Postaram się coś machnąć. I nawet jeśli nie zdążę w porę przedstawić pracy na warsztatach, to i tak wrzucę ją w swój wątek. Trzymajcie kciuki ;)
  • Też sie postram
  • Alan Walker - alone
    123184.jpg 365.6K
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.