Błędy na forum

Mimo wszelkich starań na forum mogą pojawić się jakieś błędy, które chcemy na bieżąco usuwać, tak więc prosimy o zgłaszanie wszystkich zauważonych błędów na forum w tym wątku.

Komentarz

• Nie wiem czemu, ale nie chce mi działać spoiler. Albo coś robię źle i nie umiem, albo rzeczywiście nie działa.
    Spoiler:
  • @Namae dzięki za informację, już działa :)
  • I jeszcze takie pytanko. Nie wiem czy rzeczywiście opłaca się zakładać nowy wątek tylko dla takiej pierdoły, więc piszę tutaj.
    Jest możliwość polepszenia jakości tych miniaturek avatarów? Czy to już będzie za dużo i wszystko spowolni? D: Bo jak spojrzałam na to co się stało z moim avatarem, to aż zgniłam =D
  • Jeśli chodzi o awatary to ich wielkość jest związana z całym układem forum i ich zwiększenie jest zaplanowane jako część prac nad nowym stylem forum, tak więc na pewno zostaną zwiększone - tylko jeszcze nie wiem do jakiego rozmiaru. (Wyświetlanie na telefonach itp.)
  • coś się nie odświeża na bieżąco Shoutbox. Trzeba odświeżyć całą stronę aby zobaczyć swoją wiadomość.
  • Hiro napisał użytkownik: »
    coś się nie odświeża na bieżąco Shoutbox. Trzeba odświeżyć całą stronę aby zobaczyć swoją wiadomość.

Ja w ogóle nie widzę shoutboxa, o ile taki istnieje.
  • Shoutbox jest na stronie "Shoutbox" oraz "Dyskusje"

Problem z jego odświeżaniem i pewnie tym że go nie widzisz związany jest z pamięcią podręczną przeglądarki.
    Spróbuj odświeżyć stronę przy użyciu skrótu SHIFT + F5 lub CTRL + F5 który odświeży pliki z pamięci podręcznej.

Pracujemy nad rozwiązaniem, tak aby działał jak należy.
  • Przy edycji, dodaniu pliku do starszego - głównego wątku, plik wskoczył pod cytat.
  • Przy centrowaniu teksty obrazki nie ruszają się z miejsca i zostają z lewej strony. Da się z tym coś zrobić? Smutno to wygląda, jak wszystko jest wycentrowane, ale obrazki w [img.][./img] trzymają się lewego pasa :'D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.