Moje Prace

124»

Komentarz

• edytowano 15 wrzesień
    Tak to tylko zostawię. Wydaję mi się że zbieranie sił idzie mi dobrze, niedługo podchodzę do kolejnej próby narysowania komiksu. Ogólnie zadowolony jestem z siebie bo uważam że wytworzyłem coś co mogę nazwać "własnym stylem".
    manga_girl_5_by_kjp678-dcmuk0m.jpg
  • edytowano 16 wrzesień
    Zaraz po niedzieli ruszam z pracami nad komiksem.
    manga_girl_6_by_kjp678-dcn04ng.jpg
  • Mam chwilę czasu to pokaże jak mniej więcej wyglądają przygotowania. Muszę jeszcze tła poćwiczyć
    warrior_by_kjp678-dcn55kv.jpg
  • edytowano 19 wrzesień
    Jestem w trakcie rozpisywania wszystkiego co się ma w komiksie wydarzyć. Nie będzie jak poprzednio, teraz będę się dzielił postępami pracy (Nie, to nie jest kadr komiksu).
    over_the_moon_by_kjp678-dcn8e3u.jpg
  • Uznałem że komiks będzie utrzymywany w temacie fantastyczno-średniowiecznej. Będzie dużo wątków słowiańskich, tutaj próbowałem narysować raroga ale coś nie pykło :/
    Raróg.jpg 577K
  • Niestety ale nie zawsze nam wszystko wychodzi, dlatego też przed pracą nad faktycznymi kadrami dobrze jest zrobić rozgrzewkę i oczywiście użyć szkicu do planowania całej pracy ;)
  • edytowano 22 wrzesień
    Zawsze używam szkicu. Poprzednio też używałem, tylko jak pisałem wcześniej - uznałem że moje umiejętności są za słabe by rysować komiks. Teraz czuję się trochę pewniej B)
    Poza tym zaserwuje wam przedsmak tego co możecie zobaczyć w komiksie - furrasy :hushed: Jak mi Bozia karku nie skręci albo domu nie spali to komiks będzie. Mało tego, będzie co najmniej dobry,
    furry_priest_by_kjp678-dcnhuoi.jpg
  • Niedługo będę kadry tworzył
    manga_girl_7_by_kjp678-dcnozpg.jpg
    old_wizard_2_by_kjp678-dcnrdyb.jpg
  • Dobra, spróbowałem swoich sił w panoramie miasta i szczerze mówiąc nie bardzo mam pojęcie o tym, chciałbym żeby kto inny się wypowiedział.
  • Myślę że wygląda dobrze, jest głębia i proporcje - oby tak dalej :)
  • W takim razie rysuję dalej, mam już wszystko zaplanowane na dwa rozdziały do przodu, pomału się robi.
  • Dobra, pierwszy raz rysuję głowy z tej perspektywy i potrzebuje opinii, bo nie jestem pewien czy dobrze wyszło. Chodzi mi o tych dwóch kolesi co stoją tyłem. Aha, uszy takie mają być, komiks będzie się dział w realiach fantastyki.
    SCAN0028.jpg 537.2K
  • Wydaje mi się że ta osoba z prawej strony ma za małe ramiona względem głowy - w sensie że głowa wygląda jak by stał bliżej niż ciało na to wskazuje :)
  • Tak mniej więcej będą wyglądać wojownicy w komiksie :smile: Schodzi się z rysowaniem komiksu, ale to chyba zrozumiałe, uznałem że nie będę się śpieszył na siłe. Ale z drugiej strony już mam sporo zrobione, może w przeciągu miesiąca puszczę w świat pierwszy rozdział.
    warrior2_by_kjp678-dcqqr89.jpg
  • Całkiem fajny desig, oby tak dalej :)
  • Brzmi bardzo ambitnie :). Mam nadzieję, że wypali. Nie zapomnij o ogólnym rozrysowaniu całego rozdziału w formie ogólnego szkicu [w formie ludzików z kresek, dymków dialogowych, zarysów obiektów itp. - tak, żebyś miał ogólny obraz całości]. Bez tego ani rusz :).
    Bardzo fajnie podchodzisz do detali i utrzymujesz balans między czernią i bielą, dzięki czemu wszystko wygląda wyraźnie. Zapowiada się dobrze.
    Życzę powodzenia!
  • Co do ogólnego szkicu to się zgadzam - poprzednim razem próbowałem iść na żywioł i nie pykło :( Teraz wygrzebałem jakiś stary zeszyt i tam zrobiłem zarys rozdziału. Tak jak pisałeś, nic szczegółowego tam nie ma, ale jest dla mnie swoistym przewodnikiem co, gdzie i jak mam robić.
  • edytowano 1 grudzień
    Dobra, pokazuje wam jeden z raczej oficjalnych kadrów rozdziału. Miałem nadzieję że się uwinę do końca listopada, ale ze względu na wrodzone lenistwo i parę innych pierdół nie udało się. Szczęśliwie zostało mi dosłownie kilka kadrów do zrobienia ALE mimo to będę musiał poprawić parę rzeczy w kadrach które już zrobiłem. Robię komiks jednocześnie się ucząc się rysować więc zauważyłem które rzeczy mogę (a wręcz muszę) poprawić. Rozdział będzie nie wiadomo na kiedy, premiera będzie niespodzianką (Szczęśliwie nie goni mnie żaden termin).
    Furry.jpg 1012.6K
  • Fajnie to wygląda, od siebie dodał bym pomiędzy drzewami coś jeszcze zamiast czarnego koloru, może inny odcień albo zarys innych drzew w oddali :) (taka wisienka na torcie)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.