Moje Prace

124»

Komentarz

• edytowano 15 wrzesień
    Tak to tylko zostawię. Wydaję mi się że zbieranie sił idzie mi dobrze, niedługo podchodzę do kolejnej próby narysowania komiksu. Ogólnie zadowolony jestem z siebie bo uważam że wytworzyłem coś co mogę nazwać "własnym stylem".
    manga_girl_5_by_kjp678-dcmuk0m.jpg
  • edytowano 16 wrzesień
    Zaraz po niedzieli ruszam z pracami nad komiksem.
    manga_girl_6_by_kjp678-dcn04ng.jpg
  • Mam chwilę czasu to pokaże jak mniej więcej wyglądają przygotowania. Muszę jeszcze tła poćwiczyć
    warrior_by_kjp678-dcn55kv.jpg
  • edytowano 19 wrzesień
    Jestem w trakcie rozpisywania wszystkiego co się ma w komiksie wydarzyć. Nie będzie jak poprzednio, teraz będę się dzielił postępami pracy (Nie, to nie jest kadr komiksu).
    over_the_moon_by_kjp678-dcn8e3u.jpg
  • Uznałem że komiks będzie utrzymywany w temacie fantastyczno-średniowiecznej. Będzie dużo wątków słowiańskich, tutaj próbowałem narysować raroga ale coś nie pykło :/
    Raróg.jpg 577K
  • Niestety ale nie zawsze nam wszystko wychodzi, dlatego też przed pracą nad faktycznymi kadrami dobrze jest zrobić rozgrzewkę i oczywiście użyć szkicu do planowania całej pracy ;)
  • edytowano 22 wrzesień
    Zawsze używam szkicu. Poprzednio też używałem, tylko jak pisałem wcześniej - uznałem że moje umiejętności są za słabe by rysować komiks. Teraz czuję się trochę pewniej B)
    Poza tym zaserwuje wam przedsmak tego co możecie zobaczyć w komiksie - furrasy :hushed: Jak mi Bozia karku nie skręci albo domu nie spali to komiks będzie. Mało tego, będzie co najmniej dobry,
    furry_priest_by_kjp678-dcnhuoi.jpg
  • Niedługo będę kadry tworzył
    manga_girl_7_by_kjp678-dcnozpg.jpg
    old_wizard_2_by_kjp678-dcnrdyb.jpg
  • Dobra, spróbowałem swoich sił w panoramie miasta i szczerze mówiąc nie bardzo mam pojęcie o tym, chciałbym żeby kto inny się wypowiedział.
  • Myślę że wygląda dobrze, jest głębia i proporcje - oby tak dalej :)
  • W takim razie rysuję dalej, mam już wszystko zaplanowane na dwa rozdziały do przodu, pomału się robi.
  • Dobra, pierwszy raz rysuję głowy z tej perspektywy i potrzebuje opinii, bo nie jestem pewien czy dobrze wyszło. Chodzi mi o tych dwóch kolesi co stoją tyłem. Aha, uszy takie mają być, komiks będzie się dział w realiach fantastyki.
    SCAN0028.jpg 537.2K
  • Wydaje mi się że ta osoba z prawej strony ma za małe ramiona względem głowy - w sensie że głowa wygląda jak by stał bliżej niż ciało na to wskazuje :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.