Fearlost

Hej, zdałem sobie sprawę, że moje pomysły nie mogą tak siedzieć w szufladzie trzeba się nimi podzielić, więc postanowiłem zacząć pisać opowiadanie - myślę, że jak się wezmę w garść to niedługo wstawię pierwszy rozdział opowiadania o którym pierw trochę opowiem (przy okazji wezmę się też za mangę, której niedokończona strona już leży w moim temacie xD).

Fearlost - niby zwyczajne miasto, lecz po zmroku zmienia się nie do poznania... dobra, kłamię, ono całe jest specyficzne. Często dzieją się tam różne, dziwne rzeczy, od zwykłych morderstw, gwałtów czy włamań, na opętaniach i innych paranormalnych zjawiskach kończąc. Jednym z mieszkańców jest niejaki Jeff Killers - dziewiętnastolatek z "tajemniczą" przeszłością. Wiedzie on "normalne" życie, przynajmniej do momentu w którym spotyka dziewczynę-yokai o imieniu Kitsune oraz detektywa o imieniu Scott Mars, który niedawno przeprowadził się do tego miasta. Razem napotkają na swojej drodzę wiele różnych sytuacji, potworów i nie raz bardzo specyficznych osobistości. Jednak można odnieść wrażenie, że Jeff coś ukrywa...

Nie mam pojęcia, co mógłbym napisać więcej, aby niczego nie zdradzić z fabuły. Warto wspomnieć tyle, że to także ma być parodia (jak wyżej wspomniana manga), lecz ta w najczęściej skupiać będzie się na horrorach i creepypastach. Sam pomysł zrodził się chyba z zwyczajnego pytania "Co by było gdyby...", które często zadawałem sobie grając lub oglądając jakiś horror czy czytając (często słabe) creepypasty. Jak mówiłem, na chwilę obecną jest tylko zapowiedź i krótki opis, więc niewiele jest do oceny.

Komentarz

• Jak rozumiem ma to być mieszanka swego rodzaju horroru i dużej dawki komedii, tak? :p
    Niezupełnie w moim klimacie ale może wyjść z tego coś całkiem fajnego, szczególnie dla fana horrorów i komedii. Na pewno przeczytam jak to wyjdzie, więc powodzenia w pisaniu ;)
  • Co do dużej dawki komedii to... będzie to swego rodzaju wyzwanie :smile:

Od kiedy pamiętam najlepsze gagi wychodziły mi tam gdzie nie powinny, czyli we wszystkim prócz komedii xD
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.