Jaki styl najlepszy i wasz ulubiony?

Jaki styl najbardziej polecacie do rysowania styl rysowania bryłami ,styl podobny do Marka Clilleya ,styl Scylli czy stylem anatomicznym czy jeszcze jakiś innym? Ja obecnie próbuje połączyć bryły, z Markiem Crilleyem i stylem ze Scyllli. Jeśli chodzi o mój ulubiony styl rysunku artystów to był by a raczej jest to styl Takashiego Oboty styl z "Bakumana" i może jeszcze trochę bardziej lubię styl z Horimiyi. Chociaż styl z tasiemców takich jak Fairy tail ,czy Naruto też mógłby być.:D

Komentarz

• Co za dużo to nie zdrowo, polecam coś wybrać i się tego trzymać - jeśli lubisz "Bakumana" to możesz iść w tym kierunku.
  • Jasne styl wyrabia się naprawdę na wiele sposobów można od razu samemu kombinować albo odbić się od innego stylu nie ważne jak byle by się nauczyć rysować na tyle ile nas to usatysfakcjonuje.
    Uwielbiam styl twórcy mangi ,,Psyren,, dosyć jasny i przejrzysty łatwo mi się w nim odnaleźć,kiedyś próbowałem brać stamtąd uproszczenia i cieniowanie ale nigdy nie umiałem nic nawet przerysować i wszystko z głowy więc na nic mi czyjś styl chodź w wielu przypadkach rysowania budynków i otoczenia wracam do mangi Claymore np.

Co do bakumana jest ładny i mimo że nie powinno się kategoryzować to często lepszym strzałem w styl jest rysując jakiś dramat itp stylem bakumana niż np jakiś shonen typu Naruto bo by się człowiek zamachał przy tych szczegółach,więc na to też można zwrócić uwagę w zależności na jakim dziele się skupiamy.
  • Ja jestem zwolennikiem poznania wszystkich możliwości jakie daje rysunek , daje to możliwość czerpania z każdego stylu tego co dla ciebie istotne i ważne . Dla mnie jest to oczywiste bo dokładnie wiem czego chcę . A Ty szukasz czy już wiesz .
  • Mozna powiedzieć że po środku kocham styl Obaty i chyba w nim bede rysować bo mi sie spodobałale może coś z tego połecze bakuman i horimiya może.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.