Ile mang zamawiacie w jednym zamówieniu ,gdzie najczesciej kupujecie i jakie mangi macie?

Pytanie w jakich sklepach najczęściej kupujecie mangi i ile sztuk , a jeśli przez internet to ile mang kupujecie w jednym zamówieniu ,jakie mangi już macie? Ja się przyznam że mam na razie dwie serie :Horimije i Bakumana oraz jeden tom Unerbreaker machine doll,a jeśli chodzi o kupowanie to zazwyczaj zamawiam dwa tomy ,chociaż by się chciało zamówić więcej ostatnio mi wpadało w oko parę serii, Oblubienica czarnoksiężnika ,Radiant ,Gwiazda spadająca za dnia, Nasz cud ,Log Horizon i jeszcze parę. Najczęściej kupuje na waneko lub na gildii, ale też kupuje w księgarni internetowej Bonito i w emipiku. Mangi zamawiam co miesiąc lub dwa. Bo rodzice za bardzo tego nie pochwalają ale jak się kocha czytać mangi to się musi zbierać. A wy?
Otagowano:

Komentarz

• Jeżeli chodzi o kupno i kolekcje mang mam ich bardzo mało,ale temat trafia akurat idealnie w teraźniejsze wydarzenia u mnie xd ponieważ od przyszłego miesiąca najprawdopodobniej zacznę zbierać mangę po 5 tomów jakoś na miesiąc.
    Do tej pory jak zamawiałem mangi to z empiku,posiadam takie mangi jak :
    Doubt,judge,balsamista,w strone lasu świetlików,tokyo boy,kwiat i gwiazda,deadman wonderland,one punch man

Z novelek mam:
    Sword art online,re zero,log horizon
    Jak zacznę zamawiać mangi to spróbuje z każdego sklepu pozamawiać po np 2 mangi w 1 paczce potem po 5 w 1
    głownie by sprawdzić jakość wysyłki zależy mi na idealnym stanie mang a w empiku już mi się zdarzyło z uszkodzeniem nie tak wielkim ale widocznym.
    Mangi moje mają nawet z 5 lat i dalej stan idealny xd

• Ja zbieram od roku i mam dwie serie dopiero:(
  • edytowano czerwiec 2017
    Kiedyś kupowałam sporo mang, teraz praktycznie w ogóle :o Lubię czytać, ale szkoda mi pieniędzy na kupowanie takich rzeczy i odstawianie ich w kąt. Nie wiem czy też ich nie posprzedawać- trochę mi szkoda, bo mam sentyment i cieszy to wszystko oko, ale z drugiej strony leży i się kurzy :X
    Zazwyczaj kupowałam na waneko, bo wtedy wychodziło tam najtaniej, ale teraz nie wiem jak rynek się miewa :'o
    Idk, może jak komuś nie żal kasy to mogę coś odsprzedać, jednak tytuły są dosyć stare i dużo mam nieskompletowanych.
    Spoiler:
    Highschool of the Dead [4 tomy]- klimaty zombie, gore. Dużo cycków i krwi, niestety tytuł porzucony przez samych artystów, więc skończyłam na 4 tomie.
    DrugOn [5 tomów]- na zdjęciu 4, bo jestem gapa. Dla trochę starszych, dosyć dziwna. Fajnie mi się to czytało i mogę polecić, jak ktoś lubi bardziej poważne klimaty. Dosyć zaskakujące.
    Prophecy [2 tomy]- niebanalny kryminał o cyberprzestępcach.
    Madoka Magica i Madoka Magica the different story [po 3 tomy]- słodkie czarodziejki zdecydowanie dla dorosłych. Myślę, że zdecydowanie lepsze od anime.
    Spice Wolf [4 tomy]- romans fantasy, który ma bardzo wielu fanów. Mi klimat nie przypadł do gustu, ale i tak polecam, bo seria jest warta przeczytania albo chociaż obejrzenia anime.
    Dengeki Daisy [16 tomów]- najlepsze shoujo, jakie dane mi było przeczytać. Jestem wierną fanką Dengeki od bardzo dawna <3 Nigdy mi się nie znudzi.
    Pandora Hearts [5 tomów. Od 1. do 6. bez 2.]- fantasy. Ma dużo zwolenników, mi się nie spodobało.
    Orange [3 tomy]- płakałam jak czytałam. Wyszło też anime, ale manga jak zwykle lepsza. Bardzo dobry romans i dramat.
    Loveless [3 tomy]- według mnie obowiązkowa pozycja dla każdej fanki yaoi x'D Chyba każdy zna Loveless, jeżeli miał styczność z gatunkiem shounen ai. Mnie przypadło do gustu. Jeżeli ktoś zraził się anime to powinien sięgnąć po mangę, bo jest naprawdę dobra.
    Opowieść panny młodej [ 2 tomy]- historyczny romans w przepięknej grubej oprawie i duużym formacie. Kreska jest przepiękna i oglądałam obrazki godzinami.
    Beautiful people [1 tom]- zbiór 6 dziwnych historyjek o życiu. Zdecydowanie dla dorosłych. Polecam dla tych, którzy lubią komiksy niebanalne, mocno artystyczne, jeżeli mogę tak to ująć. Mocno się wyróżnia spośród innych tytułów.
    Twórczość KattLett [2 tomy Exitus Letalis, opowieści HFOD i Prize]- nie jestem fanką. Bez żalu się pozbędę XD
    Rock na szóstkę [1 tom]- lekki jednotomowy romans. Typowe shoujo.
    DNAngel [6 tomów]- mam bardzo duży sentyment do tej serii. Jedno z pierwszych anime, które obejrzałam, więc do manga też mi się podoba. Ciężko mi ocenić obiektywnie.
    Bezsenne Noce [1 tom]- świetne shounen ai o nastolatku i demonie. Lekka komedia, pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku <3
    Beast Master [1 tom]- kolejne shoujo, które wyszło spod rąk autorki Dengeki Daisy. Kocham ją całym serduszkiem i wszystko od niej jest bardzo dobre.
    Hatsukoi Limited [1 tom nr 4]- kupione przez pomyłkę x'D Jakaś komedia romantyczna.
    Nie, dziękuję! [2 tomy]- shoujo o bardzo mocnym komediowym zabarwieniu. Dosyć dziwne i charakterystyczne. Polecam dla weteranów mangi i anime, bo humor jest typowy dla starych serii.
    Karneval [1 tom nr 2]- jakaś komedia, nadprzyrodzone moce, przygodowe... Nie przypadło mi do gustu, ale ma ładnych bohaterów, więc można chociaż popatrzeć. Wyszło anime, więc pewnie jest warte przeczytania.
    Another- horror z jakimiś mocami nadprzyrodzonymi, dla dorosłych. Nie jestem fanką, jednak Another jest już klasykiem gatunku, więc coś w nim musi być. Bardzo dużo osób poleca.
    Tokyo Toy Box [2 tomy]- seinen o grach. Jak ktoś jest zainteresowany taką tematyką to szczerze polecam. Bardzo mi się podobało, chociaż byłam sceptycznie nastawiona.
    The Innocent [1 tom]- kocham całym serduszkiem.O detektywie, który po śmierci otrzymuje kolejną szansę na życie. Jestem wielką fanką tego tytułu, chociaż kreska może zniechęcić facetów. Na początku myślałam, że to będzie jakieś shounen ai :'P
    Kagen no Tsuki [3 tomy]- josei od autorki Nany, która jest królową tego gatunku. Dla starszych osób, które wolą poważniejsze romansy niż te w shoujo.
    Ao no exorcist [3 tomy... w tym 2 tomy nr 2]- akcja, demony, walki, nie w moim typie. Wyszło anime na podstawie, seria raczej znana.

Wydaje mi się, że miałam jeszcze 2 tomy Doubt, ale chyba je komuś oddałam...

I co ja mam z tym wszystkim zrobić, słodki jezu w morelach.

Kupuje ktoś może artbooki? Chętnie bym odkupiła albo się wymieniła za jakieś tytuły.
    Mam zamiar kupić dankegi daisy :D zaciekawił mnie ten tytuł dużo ich masz ja mam ich mało Bakumana siedem tomów
    i horimiji 5 tomów jeden tom undebreaker machine doll no własnie co wasi rodzicie mówią na to że kupujecie mangi moi tak srednio i nazywają je "krzywe pyski" ale powiem że własnie to że one mają swój urok mnie do nich przyciąga i je lubie.
    Moi rodzice jakoś nigdy nie byli do tego negatywnie nastawieni. Raczej mnie rozumieją i wspierają xD
    Ale mam nadzieję, że moja pasja do yaoi nie zostanie przez nich odkryta xD
    Ty to sie masz dobrze:D Moi to też akceptują ale przymrużeniem oka.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.