dth - moje bazgroły

dthdth
edytowano maj 2017 w Kącik Artystyczny
Tak więc odkopałem tablet i wziąłem się ze rysowanie, ten temat to swego rodzaju dziennik - aby mógł śledzić progress.

Aktualny poziom to dno, wygląda na to że koordynacja oko - ręka poszła w las przez ostatnie lata.

Cel jest prosty, odzyskać dawną sprawność i pójść o wiele dalej, pierwsze dni to znalezienie optymalnej pozycji do rysowania a następnie podstawowe ćwiczenia okręgi linie itp.

Kolejny cel to kanał YouTube, na którym będę publikował filmiki - na tą chwilę ogarniam soft do screen capture i nawyk mówienia podczas rysowania (zamiast słuchania muzyki)

Dzisiaj wrzucam rysunki z wczoraj i dzisiaj, pomijam strony zarysowane okręgami falami, liniami itp. (po zamalowaniu całej strony wypełniam białym kolorem i od nowa) - no chyba że kogoś to interesuje ;p

SZKICE1 - 15-05-2017
SZKICE2 - 16-05-2017

PS: Żeby nie było że tylko gadam a nie rysuję ;)

Komentarz

• Uważam, że ćwiczenia z okręgami i falami w twoim wypadku już są zbędne ponieważ kreskę masz lekką i powiedziałabym, że nieco rozbuchaną/nieokiełznaną. Teraz należałoby skupić się na bardziej precyzyjnym rysunku, przy jednoczesnym zachowaniu swobody.
  • Dzięki za opinię, obecnie działam przy prostych liniach aby szybko budować perspektywę - po 3 dniach już jest spoko ale nadal trzeba się trochę rozgrzewać.

Jeśli chodzi o okręgi to nadal są średnie, tak więc rozgrzewka to zawsze linie i okręgi - mają wyglądać tak jak były by rysowane od linijki ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.