moje prace

13»

Komentarz

• Dziś wrzucam fanart z Sailor Moon ☺️
    Usagi.JPG 123.7K
  • Uszy wydają mi się zbyt małe, oraz lewa strona tułowia powinna więcej zasłaniać lewą rękę - jest zbyt krótka względem szyi i ramion.

Mam wrażenie że część nad różdżką jest szersza niż ta pod nią :)
  • Witam dawno nic tu nie wrzucałam więc dziś daje pierwszy art z nieco inaczej rysowanymi oczkami. Jak Wam się podoba?
  • Nie widzę nowego obrazka, chyba zapomniałaś dołączyć ;p
  • witam, miałam problemy z dodawaniem obrazów oto on:)
    zadar77.jpg 64.5K
  • Prawdę mówiąc to nie widzę zbyt wielkiej różnicy, natomiast podoba mi się kolorystyka i sposób kolorowania - jest nie ma aż takiego chaosu, tylko ładnie nałożone kolory.

Nie widać drastycznych zmian kierunku podczas kolorowania i dzięki temu przyjmie się na to patrzy ;)
  • Dzięki. A oto kolejny rysunek. Oczy są nieco mniejsze i owal twarzy nie taki do szpica. Osobiście uważam że lepiej ale to jeszcze nie to co chciałam narysować. Mam nadzieje ze z każdym rysunkiem będę zbliżać się do zamierzonego celu :) ;)
  • Może jakaś inna mimika? uwu Siedzenie cały czas przy jednej minie sprawi, że później nie będzie się potrafiło narysować innej (pacz ja. Do tej pory nie umiem narysować uśmiechniętego człowieka xD)
  • Namae jest w tym racja. Mnie też nudzi rysowanie takich zamrożonych min ale puki co one wychodzą mi najlepiej. Natomiast dziś wrzucam mój najnowszy rysunek w kolorze i oryginał na którym się wzorowałam.Niestety nie pamiętam autora tej mangi .
  • To jak wychodzą najlepiej, trzeba iść dalej i próbować nowych rzeczy :D W końcu te są już wyćwiczone do granic możliwości.
  • Witam, dziś wrzucam kilka nowych prac. Jak zwykle każda opinia będzie mile widziana.
  • Pierwszy rysunek podoba mi się najbardziej, ciekawa kompozycja no i ten ptak wygląda świetnie ;)
  • edytowano październik 2017
    Mocno artystyczne,sztuka sama w sobie :) bardzo urzeka mnie 3 rysunek kolorystyka i wykonanie robią wrażenie :) ale fakt że każda z prac wykonana na wysokim poziomie,szanuje.
  • Witam. Dziś naszła mnie ochota na nabazgranie czegoś z okazji dnia zakochanych więc wrzucam Rosalie w walentynkowym wydaniu:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.