Poznajmy się

1235»

Komentarz

• edytowano czerwiec 2017
    Hej w elsworda tez gram wiec jakbyś chciał zagrać to chętnie oprócz tego też gram w aion i runes of magic. I czekam na prace.
  • edytowano czerwiec 2017
    Witam serdecznie na pokładzie :p Jeśli masz jakieś pytania odnośnie pisania czy chcesz się podzielić jakimiś historiami albo spostrzeżeniami możesz śmiało do mnie pisać :)
  • Szczerze, to na chwilę obecną mam tylko jeden problem jeśli mówimy o pisaniu - brak chęci. Pomysłów nie brakuje, tych trochę jest, nie tylko na historię, ale nawet na cały świat xD Tylko właśnie tych chęci nie ma... :( plus brak zdecydowania między formą przedstawienia opowieści - opowiadanie czy manga... ja i moje dylematy xD
  • Do mangi i tak potrzebujesz scenariusza, więc zrobienie komiksu z opowiadania nie jest takie trudne ponieważ masz już opis wszystkiego.
  • Oo, widzę, że ktoś tu mówi o pisaniu. Z 3 lata temu przyśniła mi się bardzo fajna historia, którą w wolnym czasie dopracowywałam i przelewałam na papier, ale dopiero teraz w końcu się za to wzięłam i postanowiłam to skończyć ^^"
    Za mangę nawet się nie biorę. Jak ktoś ma do przekazania fajną historię, ale jego warsztat pisarski jest słaby, to i tak w łatwy sposób można zachęcić ludzi do czytania. Kiedy w grę wchodzą jeszcze rysunki, to nietrudno jest zniechęcić potencjalnych czytelników brakiem umiejętności... u_u
  • Jeśli mówimy o pisaniu to sny są naprawdę świetną inspiracją :) Jeśli chodzi o brak chęci itd. to wszystko jest akurat proste jak budowa cepa - jeśli tylko się umie pisać :p Sam piszę zarówno teksty pod scenariusze jak i powieści, ale to kwestia tylko i wyłącznie Twojej koncepcji (ja jej nie lubię zmieniać i jeśli to jest powieść to ma nią pozostać :p ) Ale dobra, nie róbmy tutaj tematu o pisaniu przy "poznajmy się" :p Jeśli ktoś chce to rozwijać na forum, to lepiej założyć nowy temat :p
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.