Poznajmy się

124

Komentarz

• edytowano sierpień 2016
    Witaj. Widzę że nie tylko ja robie tu komiksy tylko jest nas więcej chetnie bym zobaczyła twój komiks.
  • Mai.Mashiro8 napisał użytkownik: »
    Witaj. Widzę że nie tylko ja robie tu komiksy tylko jest nas więcej chetnie bym zobaczyła twój komiks.
    Hej;)
    O jak miło! Towarzyszka broni ;)
    Ja również z wielką chęcią zobaczyłbym owoce twojej pracy :)
    Co do mnie to niebawem na pewno coś wrzucę^^

• Heh dopiero zaczynam robić któryś szkic ale w moim wątku powinny być jakieś już wstawione.
  • OlaOla
    edytowano sierpień 2016
    Witaj @Nobudejmien
    Nobudejmien napisał użytkownik: »
    Witajcie ;)
    Już od pewnego czasu rozważałem rejestrację na forum mam nadzieje, że się za bardzo z tym nie ociągałem, bo na chwilę obecną wygląda ono na lekko wymarłe;) ( Mogę się mylić :P)
    Moja główna motywacja do rejestracji opiera się na tym, iż dawno dawno temu rysowałem często...erkhmm... dużo... no ciągle.. ok...Wiele! By nie powiedzieć, iż nic innego nie robiłem ;) I nie skupiało się to tyko i wyłącznie na rysowaniu ilustracji czy szkicowaniu...rysowałem tony komiksów...
    Ale z czasem moje małe hobby zaczęło zamierać - liceum - > matura -> studia -> kolejne studia... czasu na rysowanie było coraz mniej, a obowiązków coraz więcej. Lecz od pewnego czasu czuję potrzebę powrotu do mojej małej pasji tylko problem w tym, że wiem, iż samodzielnie nie da mi się siebie zmotywować do pracy. Dla tego wydaje mi się, że rejestracja na waszym forum i poznanie nowych osób które tak jak ja ( kiedyś) interesują się rysunkiem podziała na mnie jako wystarczająco motywujący bodziec. :)
    Hmm ....plus małe pytanko gdzie mógłbym umieścić jakiś własny komiks nie psując ogólnie przyjętej przez forum estetyki co do segregacji prac ? :wink:
    Pozdrawiam ^^

Witaj @Nobudejmien. Forum moim zdaniem ma się dobrze. Wiesz strona jakiś czas temu została odpalono więc się rozkręca :) Wielu rysowników też ma wakacje lub inne plany to też wpływa na to, że jest trochę mniej aktywności na forum. Druga sprawa to, że użytkownicy rysują swoje obrazki do kącika dlatego nie mają czasu pisać na forum 24h dobre :) No ale są wierni bywalcy:)

Co do twojego komiksu to może stwórz swój własny wątek w kąciku artystycznym i tam wrzucaj swoje prace. Ogólnie tam wrzucamy wszystkie swoje prace i rzeczy jakie robimy :)

No i na koniec standardowy tekst. Mamy nadzieje, że zostaniesz z nami na dłużej :)
  • edytowano sierpień 2016
    Dziękuję za miłe powitanie^^
    Cóż jak napisałem powyżej mogłem się co do tego mylić czy forum opustoszało :) Ciesze się, że nie miałem racji ;)
    Kącik Artystyczny? W takim razie postaram się już dziś coś zamieścić ;) Dzięki wielkie za rozwianie moich wątpliwości :)
    Mi również będzie bardzo miło jeśli będę mógł zagościć tutaj na dłużej ;)
  • Mi też towarzyszu broni. A twoje komksy są genialne lepsze ode mnie kurcze muszę sie wziąsć za ćwiczenia i rysowanie muszę cie dogonić.
  • Mai.Mashiro8 napisał użytkownik: »
    Mi też towarzyszu broni. A twoje komksy są genialne lepsze ode mnie kurcze muszę sie wziąsć za ćwiczenia i rysowanie muszę cie dogonić.
    Dziękuję bardzo :) Chyba pierwszy raz w życiu ktoś chce mnie przegonić ;P W takim razie ćwicz, ćwicz z moim obecnym zaangażowaniem do rysowania przegonisz mnie bardzo szybko ;) Powodzenia ^^
  • Witam wszystkich!
    Przybyłam tutaj z forum animes.pl, z którym obecnie zaznajomiła się już cała administracja KursuManga !
    Oczywiście nie rzucam słów na wiatr i postanowiłam wkońcu zawitać do tego uroczego świata!
    Urodziłam się w Trójmieście dnia 29 marca kilkanaście lat temu XD
    Ale mój wiek to temat tabu więc lepiej go nie poruszać ^^

Jestem pozytywnie zakręconą osobą i uwielbiam rysować w stylu manga<3
    Często również bywam i na konwentach, ponieważ uwielbiam spotykać się z innymi artystami ^^
    Moją wielką miłością są moje koteły, mangi i wszystkie artykuły papiernicze!
    Mam nadzieję, że się zaprzyjaźnimy !
  • Cześć :) miło, że do nas zajrzałaś :)
  • Witaj też mam taką nadzieje:)
  • Witam nową użytkowniczkę :)
  • Witam wszystkich.
    Na forum dołączyłem dopiero dzisiaj na zaproszenie Mai.Mashiro, trochę mnie z tym goniła, więc jestem :p
    Ogólnie rysuję od dziecka, mangą i anime zainteresowałem się jakoś chyba trzy lata temu. Od tamtego czasu coraz to nowsze rysunki staram się tworzyć, choć jest to jeszcze nie bardzo wygórowany poziom, ale moim zdaniem prace bardzo ładnie mi częstokroć wychodzą :D Ach, ten narcyzm - żarcik :p
    Oprócz oglądania anime i zbierania mang interesuję się także wieloma dziedzinami artystycznymi i humanistycznymi w większym lub mniejszym stopniu, jak pisarstwem czy śpiewem dla zabawy :D Uwielbiam tworzyć własne historie czy pomagać komuś w rozbudowaniu i poprawianiu jego historii w miarę możliwości ;) Ogólnie jestem osobą, która ma sto pomysłów na minutę i lubię rozmawiać :D
    No więc miło mi Was poznać i mam nadzieję, że się będziemy dobrze dogadywać :)
  • Witaj na pokładzie:d
  • Witam Wszystkich!
    Świeżak na forum,rysowaniem zainteresowałem się będąc w 2 gim zaczynając na totalnym minusie xD było i parę osób co ,,prosiło,, bym nie brał się za rysowanie z taką ,,kreską,, rysowałem tak do 3 gim prawie codziennie,potem przestałem i rysuję od tamtej pory 1 rysunek na miesiąc najwięcej,czego okropnie żałuję.Zainteresowań sporo,dużo by wymieniać,przybyłem tutaj za motywacją do rysowania,poradami,nauką oraz podziwiania polskiej strony ,,rysowników mangi,, z chęcią będę obserwował wasze prace oraz czekał z niecierpliwością na więcej.Wspierajmy się w tej ciężkiej pasji. ;)
  • @Kajoken witaj na naszym forum, chyba każdy rysujący mangę słyszał kiedyś uwagi na temat tego że ją rysuje - tak więc nie ma się co przejmować ;)
  • Siema :)
    Nowa dołączyła. Mam na imię Karolina (tak wiem, ciężko się domyślić po nicku xd). Jestem w trzeciej gimnazjum. Rysować lubię chyba od zawsze. W ostatnich latach strasznie mało wykonywałam prac plastycznych. Uznałam, że muszę to zmienić. M&A interesuję się od 2-3 lat. Nie wiem, co mogę jeszcze napisać, więc na tym zakończę.
    Miło mi Was poznać i mam nadzieję, że mnie nie zjecie :)
  • Witaj Carolyn
  • Wtórując, siema, Carolyn :p
  • cześć,
  • dthdth
    edytowano marzec 2017
    Witam na forum @lagre :) Może napiszesz coś więcej o sobie?
  • Hejka, jestem Agata, aczkolwiek mówią na mnie Owni, bądź po prostu po nicku: 0wnii c:
    Nie mam czym się chwalić oraz ponoć kobiet się o wiek nie pyta, ale posiadam zdmuchnięte 19 świeczek na torcie. Jestem w maturalnej klasie technikum~
    Mój brat pokazywał mi wszelakie produkcje takie jak Chobits, FMA czy GTO, gdy jeszcze leciały na programie o nazwie Hyper, ale tak na prawdę sama zaczęłam interesować się anime i mangą, kiedy ukończyłam 5 klasę podstawówki.
    Rysowanie przyszło mi wraz z Sonicem, który leciał na Polsacie, gdy miałam 10 lat - wraz z towarzystwem zaczęłam rysować anthro, a z biegiem czasu w końcu mangę. Wyszło mi to na dobre, bo właśnie w tym czuję się najlepiej :3
    Bardzo miło mi was wszystkich poznać *huuugsss* ♥
  • Hejo, miło poznać, 0wnii ;)
  • Witamy na naszym forum Ownii :)
  • Cześć!
    Trafiłam na tę stronkę, bo postanowiłam nauczyć się rysować. Chociaż manga mnie właściwie nie interesuje, bardzo spodobały mi się lekcje, które tu znalazłam. Dzięki! Mam nadzieje, że jak ruszę do przodu i wrzucę od czasu do czasu jakiegoś kwiatka czy coś - nikt mnie nie zabije ;p Samouk potrzebuje konstruktywnej krytyki ;) Pozdrawiam! Karola
  • Witamy na forum,sam mam nadzieję że znajdziesz tu jak najwięcej pomocnych Ci rzeczy,zachęcamy do uczestniczenia w dyskusjach,jak również wysłania swoich prac gdyż ,,nikt nikogo nie zabije,,
    Jak sama tutaj napisałaś chcesz nauczyć się rysować więc moim zdaniem najlepiej trafiłaś,chodź bywają tu czasem cichsze dni,forum jest aktywne i wszyscy staramy się sobie pomóc dzieląc się pasją :)
  • Również witam i czekam pierwsze prace :)
  • Witam wszystkich - Prawdziwe imię Dominik. Jestem z Lublina.

Na forum jestem świeży, aczkolwiek samą mangą i anime interesuje się mniej więcej od podstawówki (obecnie mam 18 lat i niedługo zacznie się mój trzeci rok w liceum). Wszystko zaczęło się od oglądania Naruto i Króla szamanów na Jetixie (co nie zmienia faktu że duuużo wcześniej zacząłem oglądać Pokemony, i prawdę mówiąc kieszonkowe potwory jarają mnie do dzisiaj, może nie w formie anime, ale raczej gier xD). Rozpętało to taką małą na początku lawinę, zainteresowałem się innymi shounenami, takimi jak Bleach czy One Piece, a później także Fairy Tail (Naruto i One Piece uwielbiam i ubóstwiam - pierwsze zawiera pewnie mnóstwo nostalgii z czasów Jetixa, a One Piece to One Piece - choć jestem dosyć leniwy jeśli chodzi o tasiemce i nadal jestem na Dressrosie, jeśli ktoś kojarzy o co biega). Wtedy też zainteresowałem się rysowaniem w mangowym stylu. Prawdę rzekłszy to coś tam bazgrałem duuużo wcześniej, ale to były bazgroły małego brzdąca, który nawet się nie starał za bardzo, prawdziwa przygoda z rysowaniem (która ostatnimi laty trochę zwolniła) rozpoczęła się właśnie gdzieś z końcem 6 klasy podstawówki. Mimo że rysuje rzadko to myślę, że przez te kilka lat poczyniłem postępy, myślę, że jak wrzucę coś z ostatnich miesięcy, jakiś szkic czy coś (nie potrafię kończyć rysunków xD) oraz jedną z moich pierwszych prac wszyscy zauważą różnicę. Jednak nic nie zmienia faktu, że uważam moje zdolności plastyczne za niewystarczające, problemy z proporcjami, rysowaniem dłoni, stóp czy jakichś dynamicznych ruchów. Po za tym wpadłem też w pułapkę rysowania jednej rzeczy - twarzy. Już było o tym wyżej wspominane, przez co rysowanie sylwetki trochę kuleje w porównaniu z twarzą. Tła, otoczenie i przedmioty to zupełnie inna bajka xD Będę musiał do tego przysiąść w końcu.

Noooooo........... To chyba tyle jeśli o M&A i rysowanie chodzi xD Po za mangą i anime interesuje się też literaturą fantastyczną (chociaż nie czytałem jej za wiele xD głównie Władca Pierścieni, Hobbit, Silmarillion, Zwiadowcy czy troszkę Gra o Tron, więc jakby co można polecić coś fajnego - wakacje zaraz więc będzie czas na czytanie :smile: ), grami (Gothic w mym sercu xD grywam też czasem w Civilization V, IV i III, chociaż jestem noobem, ostatnio zacząłem sobie także pykać w Elsword), od zawsze interesowałem się też astronomią (tyle samo chyba co poksami, a może nawet dłużej), także trochę fizyką oraz od stosunkowo niedawna informatyką. Uwielbiam także tworzyć historie, tylko nadal nie mam pojęcia w jakiej formie najlepiej byłoby je przedstawić :disappointed: czy to jako mangę, opowiadanie, czy nawet całą powieść xD, a pomysłów mam dosyć dużo.

Dobra, czas skończyć.... Bo was jeszcze zamęczę xD Być może jeszcze dzisiaj wrzucę jakieś swoje pracę.

Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie i mam nadzieje że będzie się nam tu dobrze żyło :smile:
  • Witam w naszym skromnym gronie i czekam na prace :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.