Poznajmy się

135

Komentarz

• Czy ja wiem, czy skostniałe towarzystwo? Wielu z nas i tak nie miało kontaktu ze sobą : D Rób temat w kąciku artystycznym!
  • Sam czekam z niecierpliwością :)
  • @Aesgariel

Hej! Witamy na pokładzie. : ) Fajnie, że przychodzą również nowi, którzy nie należą do starego towarzystwa. : )
    Chętnie zobaczę Twoje prace.
    A i uważam, że Twój avatar jest spoko : )
  • @Aesgariel Cześć! Fajnie, że na forum wpada też przedstawicielstwo świeżej krwi :smiley:
  • A ja jestem kompletnie nie stąd, ale po wysłaniu linku przez koleżankę zaczęłam być ciekawa co się tu będzie działo :'D Witam wszystkich!
  • edytowano maj 2016
    Witam,
    przedstawię się szybko i znikam pracować.

Starsi użytkownicy mogą mnie kojarzyć, ale tego nie wymagam, mimo to, cieszę się iż znów was spotykam jak i miło mi było cicho was śledzić na DA (szczególnie Namae a raczej tutaj teraz Elwi, dalej mnie cieszy twój sukces z tym video).

Jestem Recorded, wcześniej (osiem lat temu) tutaj ukrywałem się pod nickiem Toshiro. Rysunkiem zajmuje się od jakiś jedenastu lat jak nie więcej - przestałem już po prostu liczyć. Wcześniej sam styl M&A teraz bardziej idę w semi-realizm. Można powiedzieć iż na tą chwilę marzę o zostaniu ilustratorem, projektowaniem postaci itd. rzeczami które przydały by się w świecie gier.

Miło mi was poznać.
  • mi ciebie tez
  • Witam i mam nadzieję, ze będę mógł bezczelnie korzystać z Twojego doświadczenia, Recorded.
  • Witam wszystkich, miło poznać! Jestem na tym forum po raz pierwszy, dołączam z polecenia i ciekawości, może nauczę się czegoś nowego :'3
  • Kto Ci polecił tu przyjść? Znajdę go. I połamię.
    Nie no dobra. Witaj Sin, mam nadzieję że będziemy się tu dobrze bawić i rozwijać!
  • Połam mnie : DDD
  • Mój wewnętrzny radar na maso zapikał--
  • edytowano maj 2016
    Recorded napisał użytkownik: »
    Witam,
    przedstawię się szybko i znikam pracować.

Starsi użytkownicy mogą mnie kojarzyć, ale tego nie wymagam, mimo to, cieszę się iż znów was spotykam jak i miło mi było cicho was śledzić na DA (szczególnie Namae a raczej tutaj teraz Elwi, dalej mnie cieszy twój sukces z tym video).

Tosiek! Miło Cię widzieć i tutaj! Dziękuję, ale nie jestem pewna, o które wideo chodzi dokładnie ^^"
    sin napisał użytkownik: »
    Witam wszystkich, miło poznać! Jestem na tym forum po raz pierwszy, dołączam z polecenia i ciekawości, może nauczę się czegoś nowego :'3

Hej! Witamy wśród mango zje---- wśród wesołej rodzinki :D

• @Rai mnie też możesz połamać winkwink
    @Elwi dzięki! >:3 obym się odnalazła hueh
  • a mnie tylko Mashiro przywitał...
    //samotna łza
  • To jeszcze raz żeby nie było nikomu smutno .Witam wszystkich tu zgromadzonych. I liczę na miłe rozmowy i miłą zabawę oraz rozmowy. Jak byście chcieli pogadać to piszcie na priv.
  • To ja witam wszystkich, żeby się nie poczuli pokrzywdzeni : D
  • @Recorded Siema Tosiek!! Miło mi Ciebie powitać na tym forum ponownie :333
    Cicho śledzić to ja śledziłam Twoje postępy i na DA i na Fb i nawet czasami weszło się na Twoje Streamy :D Genialnie mi się paczało na Twoje postępy :33
    Jeszcze raz powitać ^^
  • Witam wszystkich:)
  • Siema wszystkim :)
  • cześć:)
  • edytowano czerwiec 2016
    Witam wszystkich :) rysowaniem mangi zajmuje się od bardzo nie dawana. Dokładnie od stycznia, to było moje takie postanowienie noworoczne :D Chciałam podjąć jakieś wyzwanie i szczerze bardzo mnie to wciągało. Czasem coś narysuje czasem wychodzi katastrofa ale się nie poddaje :)
  • witamy witamy
  • Witajcie mam na imię Yukito a prawdziwe Bartek bardzo się cieszę że jest takie forum gdzie można się uczyć pisać z innymi
    I wiele więcej mam nadzieję że miło mnię przyjmiecie.
  • Witamy Cię na forum :)
  • Witajcie ;)
    Już od pewnego czasu rozważałem rejestrację na forum mam nadzieje, że się za bardzo z tym nie ociągałem, bo na chwilę obecną wygląda ono na lekko wymarłe;) ( Mogę się mylić :P)
    Moja główna motywacja do rejestracji opiera się na tym, iż dawno dawno temu rysowałem często...erkhmm... dużo... no ciągle.. ok...Wiele! By nie powiedzieć, iż nic innego nie robiłem ;) I nie skupiało się to tyko i wyłącznie na rysowaniu ilustracji czy szkicowaniu...rysowałem tony komiksów...
    Ale z czasem moje małe hobby zaczęło zamierać - liceum - > matura -> studia -> kolejne studia... czasu na rysowanie było coraz mniej, a obowiązków coraz więcej. Lecz od pewnego czasu czuję potrzebę powrotu do mojej małej pasji tylko problem w tym, że wiem, iż samodzielnie nie da mi się siebie zmotywować do pracy. Dla tego wydaje mi się, że rejestracja na waszym forum i poznanie nowych osób które tak jak ja ( kiedyś) interesują się rysunkiem podziała na mnie jako wystarczająco motywujący bodziec. :)
    Hmm ....plus małe pytanko gdzie mógłbym umieścić jakiś własny komiks nie psując ogólnie przyjętej przez forum estetyki co do segregacji prac ? :wink:
    Pozdrawiam ^^
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.