Poznajmy się

245

Komentarz

• Witam wszystkich - ostatnio byłem trochę zajęty nową lekcją i dopiero teraz mam chwilkę aby odpisać :)

Na DA też od jakiegoś czasu nie wchodziłem, a jeśli chodzi o powiadomienia to jest przycisk "usuń wszystkie" - bardzo przydatny, jeśli ma się kilku letnie zaległości ;p
  • Co do lekcji to są bardzo przydatne a mogła by być jedna o proporcjach postaci
  • Wiesz co bardzo przydatna opcja, nie powiem, że nie xD Że też wcześniej nie wiedziałam o jej istnieniu hahahaha ;p
  • Lekcja o proporcjach jest w planach jako następna, wraz z rysowaniem całych postaci :)
  • @Lunaires dla mnie dA jakoś nigdy nie miało takiego klimatu jak KM :wink: tu było zawsze bardziej kameralnie, ale dzięki temu faktycznie się pomagało innym, ludzie dzielili się poradami, a na dA jeżeli nie słodzisz to lepiej się nie odzywaj :wink: Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć taki klimat jak kiedyś :grin:
  • @Czmiel Też jestem tu, bo dałeś o tym znać na DA - obecnie tam najczęściej przebywam. A jeśli chodzi o mangę, to wspomnę o niej w swoim temacie jak już go utworzę [w sumie jest to kilka małych mang, które czasami wrzucam]. Swoją drogą dobrze by było kiedyś stworzyć nieco dłuższą serię komiksową dla stron typu tapastic i smackjeeves :P.
    Klimatu dawnego forum raczej nie odtworzymy, ale zawsze możemy spróbować. Grunt, żebyśmy sobie pomagali i dzielili się poradami :).
  • @Pluszek Tak masz rację, zauważyłam, że tam to tak funkcjonuje więc jedynie ograniczałam się do dodawania prac do ulubionych albo pisanie co mi się podoba, bo jakieś użeranie się z kimś w języku angielskim nie leży do moich ulubionych zajęć xDDD
    Oby nam wyszło! :D
    @Daisetsu-bushido Zgadzam się ^^ Toć to najważniejsze aby sobie jakoś pomóc i udzielać rad :3 Może akurat pomogą ;p
  • Dzień dobry! ^^
    Ja na DA jestem tylko po to, aby dodawać swoje prace, favować czyjeś i czasem napisać przykry komentarz w stylu "wspaniały rysunek". Odkąd negatywnie skomentowałam czyjąś pracę i dostałam wiadomość w stylu "taki mój styl spójrz na swoje", to mi się odechciało tak cokolwiek robić :') Pomijając fakt, że później pod moimi nowszymi pracami dostawałam podobne komentarze od tej osoby. Echh, nigdy tego nie zapomnę :(
  • I to jest właśnie to co mi sie tam nie podoba ;///
    No ale cóż na to poradzić bo tam już są "artyści" takiego formatu , że no po prostu nie wypada dać negatywnej opinii xddd
  • Hej! Jestem tu nowa, rysuję od kilku lat ale jeszcze czeka mnie sporo nauki. Mam nadzieję, że zapoznamy się wszyscy i będzie tu miło! <3 Poza rysowaniem robię zdjęcia, kolekcjonuję lalki (Pullip/bjd) i gram nałogowo w gry. :D
  • edytowano maj 2016
    @shaniko , jak miło, ze zawitałaś <3
    Widzę, że moja chamska reklama zadziałała XD
  • Hej ho i czołgiem!

Przełamałam się i założyłam konto. Powiew nostalgii i tylu znajomych z poprzedniego forum zrobiły swoje :D W tym miejscu powinnam dodać: cześć załogo! Long time no see!

Wcześniej działałam pod nickiem Namae (pozdrawiam Namae tę wyżej. To nie miejsce, aby kłócić się, do kogo ten nick przylgnął bardziej ;) ). Dla tych, którzy mnie jednak nie kojarzą, kilka słów o sobie:
    uwielbiam shouneny i dobre soundtracki do animców (Hiroyuki Sawano oraz Iwasaki Taku!), muzykę Muse oraz szlajanie się po odmętach internetów. Dobrym piwem ze znajomymi również nie pogardzę <3
  • @Elwi Witam z powrotem! Już myślałam, że się tu nie pojawisz ^^ Śmieszna sytuacja z tymi nickami, więc przepraszam, jeżeli jakoś cię tym uraziłam, czy coś! :s A tak się cieszyłam, że będę mogła wrócić do swojej nazwy i nikomu jej przy tym nie ukraść xD

Jak fajnie, że tyle starych bywalców się tu pojawiło <3
  • @Namae haha, miałam opory, ale próba nie strzelba. Nie uraziłaś w żaden sposób. Początkowo tylko przecierałam oczy widząc swój poprzedni nick pojawiający się w dyskusji :D Obecnie działam pod inną ksywką i tylko brakuje mi punkciszy na dA, aby i tam się "przebrandingować" .
  • @Elwi to dobrze, bo już się martwiłam ;w; Do tej pory mi ciężko jak muszę wpisać inny nick x'D
    Jeżeli to możliwe, to mogłabym prosić o link do DA? Jestem strasznie ciekawa co się tam tworzy ^~^
  • Mi też cie miło poznać i też muszę przyznać że jestem starym bywalcem
  • @Elwi A jednak zawitałaś tutaj ponownie :333 Hejo <3
  • edytowano maj 2016
    @Elwi Powiew nostalgii był jednak zbyt silny i przywiał Cię aż tutaj :D
  • Mai.Mashiro8 napisał użytkownik: »
    Mi też cie miło poznać i też muszę przyznać że jestem starym bywalcem
    Heyo~!
    Lunaires napisał użytkownik: »
    @Elwi A jednak zawitałaś tutaj ponownie :333 Hejo <3
    Fajnei znowu ponadawać ze starą paczką ^^
    Czmiel napisał użytkownik: »
    @Elwi Powiew nostalgii był jednak zbyt silny i przywiał Cię aż tutaj :D
    #takbyło

• @Czmiel - ano, przywiał mnie journal na dA! mam nowe konto, ale jestem mało co aktywna, a teraz jeszcze mam hiatusa. Ale może kiedyś coś pokażę! Zresztą rzadko cokolwiek kończę, raczej mam pełno nieskończonych szkiców.
    I w ogóle witam wszystkich jeszcze raz! Również byłam zaskoczona Namae, a potem przyszła Elwi i wszystko mi się wyjaśniło. HEJO!
  • Kurde, zamieszanie wprowadziłam widzę xD
    W sumie nie sądziłam, że tyle starych osób tu zawita :*
  • @Dae ehkm jaki journal na dA? :|
  • @dth - Czmiel napisał journala u siebie na deviantarcie, że Kurs-manga jest reaktywowany. Mam nadzieję, że to nie tajemnica :p
  • @Dae Tak też myślałem, tyle że na DA nie zaglądałem ostatnio i mam kilka tysięcy powiadomień ;o
  • Cześć
    Jestem ika. Witam Wszystkich po bardzo długiej przerwie. Kurde, to już będzie kilka lat...
    Super, że serwis znowu ruszył, aż milej się robi na sercu :)
    Życzę powodzenia i wytrwałości dla wszystkich z Redakcji Serwisu.
  • @ika dzięki :)
  • Witam was i ja, świeżynka wśród artystów, być może z pewnym potencjałem rozwojowym, ale tego nie jestem pewien ;) Stronę tą poznałem w chwili, kiedy dążyła do większych zmian, więc ominęła mnie wcześniejsza introdukcja i zapoznanie z większością społeczności, która jak widzę tworzy tu stałą i dość zgraną grupę starych wyjadaczy znających swoje sztuczki i metody. Mam nadzieję wnieść trochę świeżości w wasze skostniałe towarzystwo głównie swoim brakiem doświadczenia w mangowym stylu, gdyż rysuję na poważnie od początku tego roku, co przeklada się na cztery miesiące walki o to, by moje prace choć trochę przypominały mangę. Będę od was czerpał porady pełnymi garściami, gdyż nie mam zamiaru się ograniczać. Udzielajcie mi pomocy i krytykujcie, gdyż od tego są weterani, nie?
  • @Aesgariel witamy i czekamy na temat w kąciku artystycznym ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.