Moje prace ♥

2»

Komentarz

• hej który to obrazek ?:)
  • Zanmato napisał użytkownik: »
    hej który to obrazek ?:)

To ten ostatni i dziękuję za każdy komentarz :smile:

• Wczoraj i dziś dostałam olśnienia co prawda to na razie nie będzie mangowe, ale również będę chciała od was opinie i za niedługo pewnie wstawię <3
  • Jakiego olśnienia?
  • to czekamy :)
  • Takie coś stworzyłam w plotę w to również mangę :smile:
  • Fajne, podoba mi się linie z profilu są tak fajnie symetryczne :)

Jeśli chodzi o anatomię to myślę że nie ma się do czego przyczepić, oby tak dalej.
  • Pierwszy raz wyszło mi coś z anatomii <3 Dziękuję za komentarz <3
  • Bardzo ładnie:) chyba najlepsza praca :)
  • hej jak na początek idzie Ci naprawdę super, nie jestem żadnym specjalistom od rysunku ale myślę że im więcej lini pomocniczych będziesz sobie robiła tym równiejsze rysunki będą Ci wychodziły, ja osobiście robię dużo delikatnych lini często nie obejdzie się też bez linijki którą mierze odległości np między oczami i nosem a nawet miedzy ramionami itd.. mi to pomaga choć to chyba nie jest zbyt profesjonalne podejście do nauki rysunku ;) :)
  • Nie wiem czy profesjonalne czy nie, jeśli działa to nie ma to znaczenia a narzędzia są po to aby ich używać ;)
  • Takie coś z nudów . Ten drugi to chłopak <3 Pierwszy raz rysowałam chłopaka :smile:
  • Nieźle jak na pierwszy raz, moim zdaniem ramiona wyglądają trochę dziwnie - u dziewczyny to lewej jest chyba za długie.

Może tak być przez linię włosów, która zlewa się z linią ramienia - i jeśli nawet ją zasłaniają to chyba ręka jest za daleko.

Królicze uszy chyba również powinny zaczynać się tam, gdzie ludzkie - z tą różnica że są o wiele dłuższe :)
  • Fajne maziaje w zeszycie ;) Też tak robiłem w szkole.
  • Kolejna inna praca rysowana z głowy :smile: Piszcie co jest źle . Pierwszy raz cieniowałam
  • Ja z chęcią się wypowiem na temat cieniowania :) jak na 1 raz to świetna robota jak dla mnie ciężko tu cokolwiek wypomnieć szczególnie że jest to ciężka sztuka więc,nice.Nie widzę aż tak dobrze w tym rysunku ale te które dają się zauważyć są w prawidłowych miejscach,bardzo dobry start ;)
  • Dziękuję <3
  • Jedyna uwaga jaką mogę dać to taka że skrzydła nie rzucają cienia, oraz wydaje mi się że lewe skrzydło powinno być przed głową, w tym momencie oba są na drugim planie.

Jak na rysowaną z głowy to bardzo dobrze. wielki plus :)
  • Jest nieźle, tylko "tyły" tego smoka takie trochę mało smocze. Według mnie powinien on mieć ciut dłuższy ogon i trochę inaczej ułożone tylne łapy, gdyż teraz wyglądają zbyt "ludzko" z powodu niewłaściwie umieszczonych kolan. Moim zdaniem powinny być bardziej cofnięte, by nadać jaszczurowi trochę bardziej zwierzęcego charakteru.
    Do samego cieniowania się nie przyczepię, gdyż jest w porządku.
  • Za niedługo coś wstawię , może mniej mangowe ale wstawię :smile:
  • W takim razie czekamy z niecierpliwością :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.