praca

Poniżej moja praca
obrazek.jpg 75.8K

Komentarz

• Hej, trzeba przyznać, że wygląda całkiem nieźle. Jednakże po jednej pracy w formie wyłącznie głowy trudno powiedzieć coś więcej.
    Czekamy na więcej rysunków :).
  • Nieźle, naprawdę. Wszystko wygląda, jak powinno.
    Podobnie jak @Daisetsu-bushido uważam, że powinieneś machnąć jeszcze jakąś pozę. I też czekam na więcej Twoich prac.
  • Coś wrzucę jutro:)
  • No i tak trzymaj ;) Wszystko wyszło ładnie, zwłaszcza rysunek sylwetki, chociaż w tym konkretnym przypadku można było się pokusić o dodanie większej ilości detali na stroju. I zjadłeś jej trochę włosów z tyłu ;)
    Tylko czemu gość z drugiego rysunku jest tak potwornie znudzony?
  • bardzo ładnie. Widać, że dużo ćwiczysz:)
  • Aesgariel napisał użytkownik: »
    Tylko czemu gość z drugiego rysunku jest tak potwornie znudzony?

Nie wiem jakoś tak wyszło:)

• Dla mnie te rysunki są extra . ♥ Tylko ja jestem na początku drogi i aż tak się nie znam :smile: Chciałabym tak jak ty rysować.
  • ja też czasem mi coś wyjdzie czasem nie. Wszystko zależy od tego czy mam czas a ostatnio nie mam czasu nawet na forum zajrzeć. Taka praca...:( może coś udami mi się w tym tygodniu do kącika wrzucić.
  • edytowano sierpień 2016
    mój kolejny obrazek
    uśmiedch.jpg 623.6K
  • Brakuje prawego ucha, włosy go nie zasłaniają ;)
  • @dth Czepiasz się ;) Człowiek był tak podekscytowany, że zapomniał wykończyć fryzurę :)
    A tak poza tym @Zanmato to idzie ci coraz lepiej. Jak nie będziesz zapominał o detalach i będziesz ćwiczył stale to Twoje prace staną się jeszcze lepsze.
  • @Aesgariel oj tam zaraz czepiam, gdybym się czepiał to bym napisał że brakuje również szyi i reszty ciała :p
  • dth napisał użytkownik: »
    Brakuje prawego ucha, włosy go nie zasłaniają ;)

chyba chodzi o lewe? tam gdzie nie ma w ogóle włosów :)
  • No faktycznie ucha brakuje ale i tak jest dobrze::)
  • kolejny
    ona.jpg 243.2K
  • U postaci kobiecych staraj się robić grubsze rzęsy w górnych partiach oczu w celu ich wyraźniejszego podkreślenia.
    Poza tym myślę, że kształt głowy jest trochę aż za bardzo jajowaty. Polecam przejrzeć tutoriale mówiące o tym jak geometrycznie narysować głowę aby poznać dokładniej jej kształt.
    I uszy powinny być jednak widoczne - od przodu co prawda trochę inaczej się je rysuję niż od boku, ale patrząc na odpowiednie przykłady na pewno sobie poradzisz :).
    Powodzenia.
  • Radzisz sobie niezgorzej. Jak przedmówca rzekł oczy mogłyby być bardziej kobiece. Nad włosami też polecam popracować, ponieważ w tej chwili brakuje im trochę jej zwiewności, która charakteryzuje włosy.
    Działaj dalej i nie zniechęcaj się ;)
  • edytowano sierpień 2016
    bardzo fajne zwłaszcza ten rysunek znudzonego gościa :)
  • Nieźle, jedynie coś nie tak jest z oczami - prawe oko nieco za duże i nie są dobrze ustawione.

Poza tym dolna część sukienki wygląda trochę dziwnie, reszta jest całkiem dobra :)
  • hej, początki naprawdę udane, ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz a każda kolejna praca będzie coraz lepsza, powodzenia! :)
  • Bardzo ładny aniołek :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.