Prace

Poniżej wklejam swój rysunek. Co prawda tylko jeden na razie. Co sadzicie?
24061501.JPG 167.4K

Komentarz

• Fajnie, że ludzie nie boją się umieszczać swoich prac na tej stronie :)
    Co do Twojej pracy, @Shou, to widać, że dopiero zaczynasz, ale za to już coś tam wiesz o rysowaniu. Portret jest złożony nieźle, chociaż same detale twarzy można by było trochę dopracować. W szczególności rażą odstające uszy i odrobinę krzywy nos. Do oczu i brwi na razie nie będę się czepiał, ponieważ dalej mam w pamięci moje próby ogarnięcia tego tematu, co nie oznacza wcale, że w tej materii nie masz co poprawiać ;). Włosy też nie wyszły Tobie najgorzej, chociaż sploty warkocza wyglądają odrobinę nienaturalnie.
    Ogólnie źle nie jest. Ćwicz, ile możesz, to rezultaty będą jeszcze lepsze. I oczywiście korzystaj z porad tych bardziej doświadczonych gości, którzy za jakiś czas pewnie odwiedzą ten wątek.
  • Aesgariel napisał użytkownik: »
    Włosy też nie wyszły Tobie najgorzej, chociaż sploty warkocza wyglądają odrobinę nienaturalnie.

Bo to nie warkocz tylko taki przeplataniec hheh:)
  • Jak uważasz. Ja tam zawsze takie ułożenie włosów nazywałem warkoczem :)
  • Cóż, przeplatańce mają to do siebie że są zaliczane do warkoczy, bo na takim samym systemie się opierają. Twoje zaś są zwykłymi warkoczami, ponieważ przeplatańce nie robi się pod koniec włosów, lecz już zaczyna u nasady.
    Potwierdzam, ten splot wygląda dziwnie, popatrz w google na zdjęcia i poćwicz.

Za to ja się doczepię jeszcze oczu. Ale to już samych źrenic ponieważ nie wiem o co chodziło ci z takowym kształtem samych oczu. Źrenice jak widać są bardzo nie równe i są w dziwnym ułożeniu. Naszkicuj sobie wpierw normalnie źrenicę po środku, później pomyśl gdzie chcesz dać odbicie światła, zmaż kawałek szkicu źrenicy i narysuj odbicie światła.
    Szkicem nazywamy coś co nie jest gotowe, jest ogólnym zarysem, nie posiada mocnych linij.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.