Rararai

Jako, że większość się tu kojarzy po pracach, też się przedstawię w ten sposób i wrzucę jakieś ostatnie z pulpitu~

Otagowano:

Komentarz

• Warning, we've got a badass amongst us :)

A tak na serio, to Twoje prace są świetne. Bardzo chciałbym się czegoś przyczepić, by moje ego nie ucierpiało zbytnio, ale niestety chylę czoła przed Twoimi umiejętnościami i idę zaszyć się w swojej dziurze, by popracować nad swoimi umiejętnościami. Być może kiedyś Tobie dorównam.
  • Bez przesady, wciąż się uczę! Jak widzę swoje prace sprzed roku to nawet sporo XD Ale dziękuję za miłe słowa ^^
  • zacznij znowu robić prześwity bo juz nie mam się czego czepiać aż nudno XD
  • @sin włącz art z Visem na full res
  • dobra cofam jednak ssiesz @Rai
  • Najs, ile średnio zajmuje ci stworzenie gotowej, kolorowej wersji?

Obstawiam że kilka godzin maks :)
  • dth napisał użytkownik: »
    Najs, ile średnio zajmuje ci stworzenie gotowej, kolorowej wersji?

Obstawiam że kilka godzin maks :)

kilka dni, średnio jedna praca na tydzień roboty albo i więcej
  • Myślę, że jesteś najlepsza na tej stronie zaraz po recu.
    W jakim programie tworzysz swoje pracę?
  • Paint Tool SAI, proste poprawki typu balans kolorów wykonuję w Photoshopie
  • Twoje prace są oszałamiające. Najlepsze jakie widziałam na forum. Ja jestem sto lat za Tobą.
  • Dziękuję ^^" Nie bójcie się jednak wymieniać zauważonych błędów, no i sto lat to też przegięcie. Rysuję codziennie od dobrych 2 lat XD Wrzucam zabawę z semi~ Przy Visie będziecie mieli co krytykować, starałam się o perspektywę a z braku refów mogło wyjść śmiesznie xD

bae.png 259K
  • Żadnych zauważalnych błędów nie dostrzegłem, no może poza tą linią szczęki i karku, która prześwituje przez włosy na drugiej ilustracji ( o ile nie był to celowy zabieg stylistyczny oczywiście). Można też było się w przypadku tego gościa pokusić o szersze rozstawienie nóg w celu nadania mu bardziej macho pozy. Prace masz bardzo staranne i cieszy też dbałość o szczegóły. Jeśli możesz to machnij jakiś poradnik na stronę, byśmy mogli skorzystać z Twojego doświadczenia.
  • Czyżby ktoś tu lubił Zevrana, hueeeeee~
  • Aesgariel napisał użytkownik: »
    Żadnych zauważalnych błędów nie dostrzegłem, no może poza tą linią szczęki i karku, która prześwituje przez włosy na drugiej ilustracji ( o ile nie był to celowy zabieg stylistyczny oczywiście). Można też było się w przypadku tego gościa pokusić o szersze rozstawienie nóg w celu nadania mu bardziej macho pozy. Prace masz bardzo staranne i cieszy też dbałość o szczegóły. Jeśli możesz to machnij jakiś poradnik na stronę, byśmy mogli skorzystać z Twojego doświadczenia.

Kreska prześwituje bo w sumie to nie jest nawet gotowa praca, szkicowałam sobie dla ćwiczeń i zwiększenia skilla, no i chciałam maznąć swoją postać ^^ Co do nóg rzeczywiście, mam tendencję do zapominania o różnicach płciowych (ekhm) i czasem poprawiam dwa razy zanim uratuję czyjeś klejnoty oraz dumę. XD Co do poradnika nie bardzo wiem jaki ;-; No i uczyć też nie za bardzo umiem... Ale jeżeli masz problem z czymś konkretnym co według Ciebie robię dobrze, chętnie pomogę.
    Recorded napisał użytkownik: »
    Czyżby ktoś tu lubił Zevrana, hueeeeee~

Ja go nie lubię, ja go kocham i adoptowałam. ON POTRZEBUJE WIĘCEJ MIŁOŚCI-
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.