Moje prace

Poniżej zamieszczam moje prace. Używałam linii pomocniczych ale jakoś to kiepsko wyszło.
21061502.JPG 108.4K
21061503.JPG 164.2K
21061504.JPG 255.6K

Komentarz

• Nie gadaj, że jest aż tak źle. Symetria jest w porządku i wszystkie części twarzy są na swoim miejscu. Przyczepię się jedynie szerokości twarzy oraz sposobu rysowania włosów.
    Z włosami to w ogóle jest taki problem, by umieć je narysować lekkimi, płynnymi liniami, by nie wyglądały na takie ciężkie. Sam dalej z tym walczę ;)
    Pracuj dalej, a zobaczysz, że z każdym rysunkiem będzie coraz lepiej ;)
  • Mam problem z włosami. Je potrafię ich narysować. Zawsze tak wychodzą żałośnie. Ćwiczę je ale jest ciężko:)
  • No i tutaj jestem w kropce, bo serio nie wiem, jakiej rady udzielić. Dobrze by było, jakby ktoś bardziej doświadczony się wypowiedział w tej kwestii. Ja też wciąż z tym walczę. I jest to walka, którą stoczyć musi każdy.
  • W rysowaniu włosów pomaga ich obserwacja oraz zrozumienie, określenia miejsca tzw "gniazda" i rysowanie z niego dalszych kresek. Oczywiście można to obejść, ale jak dla mnie to najłatwiejsza droga do narysowania realistycznie wyglądających włosów, nawet w stylu mangowym.
  • trzeci obrazek wygląda nie źle
  • edytowano sierpień 2016
    oto moje praca
    smile.jpg 236.2K
  • Widać postęp, szczególnie na włosach - oby tak dalej :)
  • Nie no duży postęp w porównaniu z tymi poprzednimi rysunkami. Oby tak dalej.
  • Szlifuj, szlifuj. Z tego kamyka będzie kiedyś kolia albo pierścień ;)
  • wrzucam kolejny ale mi trochę nie wyszedł ;/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.