Cosplay - co tym sądzicie

Tak się tym zastanawiam. Czy jakbyście mieli okazję przebrać się za swojego superbohatera to kto nim by był. Czy odważylibyście się w takim przebraniu iść na jakiś konwent? Ja oczywiście przebrałabym się na Usagi Tsukino :)

Komentarz

• edytowano czerwiec 2016
    Mam zasadę że nie przebieram się za postacie które jakimkolwiek uczuciem darzę, tylko za takie na które pasuje by nie popsuć oczu niektórym ludziom jak i sobie.

Mam za sobą instant cosplaye i zwykłe cosplaye takich postaci jak: Allen Walker - D.Gray-man, Virus i Noiz jako dziecko - Dramatical Murder, Jack Frost - Strażnicy Marzeń, Kuroko - Kuroko no Basuke, Hitsugaya - Bleach, Levi - SnK. Prawdopodobnie było ich więcej, prawdopodobnie więcej było instantów bo nie stać mnie na to hobby.
    Dość często za to ludzie biorą mnie za Kanekiego z Tokyo Ghoul, mimo iż jestem w swoich normalnych ciuchach.

Chyba tylko w trzech byłem na konwencie, w niektórych chodziłem po mieście na tzw. Cosplay / Japan Walkach.

Zaś gdybym miał możliwość i pasowałbym, przebrałbym się pewnie za jakąś postać z bardzo detalicznym strojem, może jakaś zbroja, hafty, gemy czy coś w ten deseń.
  • Ja raczej bym się nie zdecydowała :) jestem trochę za bardzo wstydliwa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.