☆ ᕦ( ͡~ ͜ʖ ͡°)ᕤ ☆

edytowano czerwiec 2016 w Kącik Artystyczny
Witam

Jestem Recorded a tak na co dzień to Alan, w zasadzie mam w tej chwili dwadzieścia lat. Rysuje od ponad dziesięciu, dokładniej? Nie wiem, jestem zbytnim leniem by policzyć. Przez pierwsze lata rysunku rysowałem byle co - dla "funu", lecz jednak robiłem to codziennie. Poznałem M&A, zacząłem rysować, rysowałem w tym stylu bardzo długo nie rozwijając się w ogóle (a przynajmniej ja tak sądzę).

Przez ostatnie dwa lata udało mi się przy-progressować, jednak za bardzo skupiałem się wyłącznie na górnej części anatomii więc dlatego tworzę ten wątek - by wyłapywano mi błędy których nie zauważę, lub poradzenia w np kolorystyce.
Praktycznie będę wrzucać tutaj szkice, lub rysunki przy których po prostu potrzebuję pomocy/opinii innych rysujących.

Rysuje w większości komputerowo.
Program: Paint Tool Sai; Tablet: Wacom Bamboo gen.3 manga edition S.
Czasami tradycyjnie.
Jakieś tanie akwarelowe farbki, jakieś kredki akwarelowe, 6H, 2H, 2B, 4B, gumka chlebowa.

Chwilowy rysunek dla atencji i przedstawienia swoich wypocin.
36_15_by_tosiorec-d9c8d12.jpg

Komentarz

• Bardzo ciekawy rysunek. Nie wiem czego można byłoby się przyczepić, gdyż Twoje błędy są prawdopodobnie sprytnie ukryte pod jasnymi barwami ;) Pokaż trochę więcej maziajów, abym i ja mógł podłapać coś dla siebie i ulepszyć swój styl.
  • Super bardzo mi się podoba. Mi jeszcze do Twojego poziomu dużo brakuje
  • Aesgariel napisał użytkownik: »
    Pokaż trochę więcej maziajów

Maziajów powiadasz, jedyne co teraz mam to szkice do pracy, typowo mangowe nie to co tu pokazałem. Myślę że chyba szef się na mnie nie obrazi jak jeden pokażę. Proszę więc,, pracuję w tej chwili nad identyfikatorami dla Gakkonu 3 w Łodzi, to akurat grafika dla helperów.
  • Najs, widać swobodną kreskę :)

Jeśli chodzi o pierwszy rysunek to zdaje mi się że ramie jest zbyt z przodu, choć nie jestem do końca pewien perspektywy tułowia, tak 3/4 ale nie do końca.

Pomazałem trochę 3/4 tak aby dopasować do twarzy i wydaje mi się że to lewe ramie jest trochę za bardzo w przód i do dołu, przez co sprawia dziwne wrażenie.

Mam nadzieję że wybaczysz mi mazanie po rysunku :o
    feedback1.jpg 147.6K
  • Nie ma sprawy. Z samej anatomii są z 3 błędy - nierówna żuchwa, małżowina uszna i cała klatka piersiowa, którą źle było mi uchwycić przez tatuaże i to iż postać się garbi (Fenris z Dragon Age II), no i teraz także widzę iż wepchnąłem na siłę zakończenie ramienia-pachę.
  • Z naszych warsztatów na forum.
    Przyznaje się, starałem się tylko przy twarzy, a nad całym rysunkiem siedziałem z jakieś półtora godziny.
    kmw1.jpg 249.4K
  • To smutne, że młodsza osoba rysuje o tysiąc lat świetlnych lepiej ode mnie.
    Ale to motywuję, przyznać muszę.

A co do Fenrisa, to myślę, że jego ramiona są poprawnie narysowane. A elfie ucho może być narysowane na wiele sposobów.
  • @Recorded wcale nie widać, że starałeś się tylko przy twarzy.
  • @raccoon to tam tylko dwa lata, jak i przecież ty miałeś sporą przerwę, ale jak zepniesz poślady to napewno mnie przebiegniesz, strasznie wolno się rozwijam mimo iż bez przerw rysuję (nie licząc te kilku dniowe bo zapomnę że w ogóle takie coś potrafię).

@Aesgariel dzięki, lecz cóż jako autorzy naszych prac zawszę będziemy widzieć to gdzie się staraliśmy a to gdzie zrobiliśmy coś na odwal, w moim, owym, rysunku akurat już mnie zirytowały włosy które kilka razy robiłem ponieważ nie mogłem dobrać mu odpowiedniej fryzury.
  • Jeśli tak robisz rzeczy na odwal, to boję się pomyśleć co zacznie się dziać jak się postarasz ;)
  • Bardzo ładnie. Widać, że te 10 lat praktyki robi swoje.
  • Coś szybkiego i zarazem czego jeszcze tu nie było.
    chibii.jpg 316.3K
  • Fajne, ale nie wiem czy ten z pokeball-em na koszulce nie powinien być przypadkiem wpatrzony w telefon? ;)
  • Tjaa, zważywszy na pokemonowy boom powinieneś chyba trochę przerobić ten rysunek ;) Ale i tak jest zajebiście.
  • Trzecia osoba mieszka na wsi a tam nie ma czego szukać z PokeGo xD
  • Długo mnie nie było rysunek chibii jak zawsze najwyższej klasy:)
  • Oke, po ponad roku jako tako jestem więc sobie zarzucę tym co ostatnio robiłem i skończyłem.
    image.png 831K
  • Witam ponownie - jak na roczną przerwę to nie widzę pogorszenia w jakości pracy ;)
  • Przejrzałam twój wątek i bardzo podoba mi się twój styl i kolorowanie. Serducho za Fenrisa. I głupie pytanie, ta ostatnia praca to tradycyjnie farbami? :v ? Ubranie i skóra mega mi się podobają.
  • Bardzo mi miło iż się tobie podoba. Fenris życiem. Nope, komputerowo, rzadko rysuję tradycyjnie a jeszcze rzadziej publikuje prace tradycyjne.
  • Jestem pod wielkim wrażeniem efektu. Dopiero zaczynam ćwiczyć w digital i myślę, że do czegoś takiego mogłabym dążyć.
  • That's very nice, powodzenia z twoim treningiem w digitalartcie!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.