Moje hobby

Oprócz rysowania mangi lubię uprawiać przeróżne sporty. Bieganie, jazda na motocyklu czy wspinaczka. Lubię też podejmować wyzwania np gotowanie :)

Komentarz

• Gotowanie też lubię :) ale nienawidzę zmywać: P
  • Nie wiem dlaczego ale ja lubię takie męskie zajęcia. Tu przybiję gwoździa, tam przykręcę drzwi od szafki. Takie majsterkowanie :P
  • W moim przypadku za dużo, żeby wymieniać.
    W miarę upływu lat przybywa mi coraz większa ilość zainteresowań. Od ogrodnictwa po zjawiska nadprzyrodzone :D Wiele z nich są chwilowe, ale próbowałem już na prawdę wielu rzeczy :D Obecnie głównie rysowanie, w międzyczasie trochę bawię się elektroniką (na chwilę obecną bardzo amatorsko).
    Aż strach pomyśleć, co zacznę wymyślać, kiedy dopadnie mnie kryzys wieku średniego XD
  • Oprócz rysowania lubię też czytać książki, szczególnie kryminały, komedie itp. Nie gardzę różną formą aktywności fizycznej :)
  • Hey , sporo tego od dziecka pisze to chyba moja największa pasja , taniec , muzyka ,pisze też teksty piosenek , jestem dj. kaligrafia i wszystkie nowe rozwiązania w zakresie rozwoju osobistego i motywacji oraz zarządzania ludźmi , psychologia , psychologia tłumu , mamanipulowanie i kodowaniem ludzi i hakerstwem umysły , historią i tak może ogólnie wszystko co pozwala zrozumieć świat siebie i człowieka . Mam umysł analityczny a duszę artystyczna jest to mieszanka wybuchowa nigdy się nie nudzę. Mieszkam w nl. i gdy moje podstawowe potrzeby zostały na stałe zaspokojone sex , kasa już martwię nie i myślenie o nich nie było potrzebne zacząłem interesować się kwestia rozwiązywania problemów w dużych korporacjach i od niedawna rysunek i wyścigi samochodowe.
  • Kto by nie lubił ja lubie czytać książki ,rysować ,pisać opowiadania,
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.