Szkicownik Aesgariela

1235»

Komentarz

• Mi w sumie też. Wielekroć widziałem podobnie kadrowane rysunki, więc coś w tym musi być ;)
  • To się nazywa plan Amerykański. Zazwyczaj jest to ujęcie do kolan ale może być trochę niżej lub wyżej. Wszystko w porządku jeśli nie jest sposobem na unikanie rysowania stóp :wink: Wiele osób unika rysowania tego trudnego - ale jakże ważnego narządu ruchu. Ja jestem maniakiem stóp :)
  • Kurde, ostatnio trochę nie szło mi rysowanie :( Co próba to gniot. Ale jest nadzieja, że do końca tygodnia coś opublikuję :)
  • Jak nie idzie to najlepiej zrobić sobie przerwę, albo zacząć rysować to co się lubi najbardziej a bez "gniotów" niczego byśmy się nie nauczyli więc nie ma co rozpaczać ;)
  • Wiem, wiem. Ale boli jak nie wychodzi tak, jak sobie to zaplanujesz.
    Ale nic to. Mam nadzieję, że niemoc twórcza to już jedynie widmo przeszłości ;)
  • Zmora rysowania - "czemu to nie wygląda tak jak w mojej głowie?!"? :p
  • Nie wygląda bo brak praktyki ;)
  • Co racja, to racja :p Jednak chyba każdy miał z tym stwierdzeniem do czynienia :p
  • Trochę przekroczyłem swój własny termin, ale nareszcie udało mi się skończyć ;) Przyczepicie się pewnie lewej stopy i długości ramion, ale wiecie jak jest z proporcjami :)
    Calo1.jpg 865.5K
  • edytowano lipiec 2017
    Dla mnie mega naprawdę,dużo zadbanych szczegółów,bardzo dobry design,każdy element urania jest przemyślany i bardzo dobrze zrobiony,całą głowa oczy,włosy,perspektywa twarzy,bardzo dobrze wykonane dłonie,kolorowanie dla mnie mistrzostwo,bardzo dobre cieniowanie i dobranie kolorów.
    Prócz tego co sam wymieniłeś ja tu nie mam do czego się doczepić warto było czekać na tą pracę :)
  • Popieram przedmówcę, jedynie lewa stopa coś mi nie pasuje - but trochę dziwnie wygląda.

Bardzo fajny design i kolorystyka :)
  • Przyznam, że postać trochę zainspirowana jest Dark Souls 3, w szczególności płaszcz.
    Za pochwały dziękuję, a krytykę biorę do serca i będę coś w tym temacie robił. Poza tym stopy to nie jest moja ulubiona część ciała do rysowania.
  • Brakuje mi twoich rysunków :(. Ostatni był naprawdę bardzo dobry.
  • Aesgariel napisał użytkownik: »
    Trochę przekroczyłem swój własny termin, ale nareszcie udało mi się skończyć ;) Przyczepicie się pewnie lewej stopy i długości ramion, ale wiecie jak jest z proporcjami :)

Bardzo dobry design postaci, bardzo ładny strój, świetna twarz i włosy. Po długości nóg i po tym, że się zwężają ku dołowi wygląda trochę jak z perspektywy ptasiej - nie wiem czy miała być tu perspektywa - jeśli nie to musisz poćwiczyć na proporcjami, ale generalnie bardzo dobry rysunek :)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.