Markery -pytanie

Nie wiem, czy dodałam to do dobrej kategorii jeśli nie to przepraszam.
Otóż mam możliwość zamówienia z "amazon" markerów TouchFive wiem ,że nie są one zbyt popularne w Polsce i że dużo większym "braniem" cieszą się promarkery jednak cena jest dla mnie nie do przskoczenia , mam kilka promarkerów i właśnie dlatego zdaję sobie sprawę ,że żeby rysunek wyglądał dobrze nie wystarczą 3-4 kolory tylko 3-4 odcienie jednego koloru i wówczas pieniądze jakie trzeba wyłożyć na jeden rysunek jest dość wysoka.
Cena TouchFive na francuskim amazonie wynosi ok.42euro za 80 markerów ,a ponieważ mam możliwość odebrania ich właśnie we Francji nie muszę doliczać kosztów cła.
Jednak nigdy ich nie używałam i nie wiem jak się zachowują.Chciałabym więc wiedzieć:
-czy kolory na nakrętkach faktycznie odpowiadają temu co później widać na kartce?
-czy blender od promarkerów można użyć na touchfive uzyskując taki sam efekt jak przy promarkerach?
-czy w ogóle jest sens je kupować (może ktoś ma jakieś niemiłe doświadczenia)
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)

Komentarz

• edytowano maj 2016
    @Mela
    Nigdy nie miałam TouchFive, ale:
    -kolory markerów, niezależnie od firmy, mogą się różnić w różnych stopniach kolorem- niestety. Dużo zależy od kartki czy ilości tuszu w markerze
    -jeżeli TouchFive są markerami na bazie alkoholu to jak najbardziej. Ogólnie można łączyć różne firmy i nie ograniczać się do jednej. Efekt może być różny, bo to już zależy od jakości markera jak i blendera (ten promarkerowy wypada dość słabo na tle innych)
    -tutaj się nie wypowiem, bo nie miałam TouchFive o3o
  • Co do markerów to moja koleżanka ma markery firmy graphits i mówiła mi że sie nimi fajnie rysuje.;>
  • Te markery to rzeczywiście okazja! Jeśli się zdecydujesz, to napisz albo pokaż, jak się sprawują, okej? Jeśli byłyby dobre, to sama bym się zainteresowała. Po krótkim researchu w googlach jestem zaskoczona tymi markerami i sama nie wiem, co myśleć! To może być dobry "biznes". Pisz co i jak! No i w jakim sklepie kupujesz? Możesz podać link? O ile mi wiadomo, to między Polską i Francją nie płaci się cła, a nawet jeśli by się płaciło, to jednak dosyć niska cena jak na cło.
  • Też miałam zamiar kupić ale jeszcze nie wiem kiedy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.