Temat tygodnia

Dobry! Już kiedyś spotkałam się z takim pomysłem, ale fajnie byłoby zorganizować coś takiego w obrębie tego forum.
Chodzi mi o trwające siedem dni wyzwania. Na początku tygodnia wylosowany użytkownik podawałby temat, a chętne osoby rysowałyby jego interpretację. Czas kończy się w niedzielę o północy, a kolejny temat ponownie podawany jest w poniedziałek ^^
Kiedyś brałam udział w takiej zabawie i było super, dlatego myślę, że wprowadzenie tego "wyzwania" byłoby świetnym pomysłem =D

Tematy mogłyby składać się z jednego słowa, sentencji, albo krótkiego cytatu. Nie może być to za długie, bo już z doświadczenia zauważyłam, że ludzie nie chcą rysować nic, co miało więcej niż 5 słów i własnie z powodu kilkuzdaniowych cytatów pomysł okazał się klapą.

Komentarz

• Mi się ten pomysł podoba, zawsze to jakaś motywacja żeby coś narysować :wink: Jakby byli chętni to i ja się pewnie skuszę : )
  • Jestem za :)
  • Jedyne co trzeba zrobić to zebrać ekipkę chętnych, aby było z czego wybierać i trochę to nagłośnić ^^
  • Ciekawy pomysł. Chętnie też się przyłącze:)
  • Już kilka osób się zebrało, wiec myślę, że w jakiś sposób można już chyba zaczynać ^^ Zastanawiam się tylko w jaki sposób by to zorganizować, aby nie zrobić bałaganu na forum...? o3o
  • Można stworzyć dział "Wyzwanie tygodnia" lub coś w ten deseń
  • jestem za
  • Można stworzyć dział "Pokaż swoje narzędzia" gdzie można by było pochwalić się jakich kredek używamy czy polecamy jakie firmy robią najlepsze flamastry czy jakiego cienkopisu użyć. Myślę, że można by tam zamieszczać pytania w stylu: "jakich kredek używasz do kolorowania postaci" czy np: "gdzie można kupić dobry pędzel literniczy" czy "jakiego papieru użyć do akwareli".
  • @ansyhe myślę że to dobry pomysł, ale na początku ograniczył bym się do tematu, może w kategorii Lekcje, jest tam już temat zatytułowany baza wiedzy o rysowaniu.

Temat mógł by się nazywać np. "Wszystko na temat przyborów do rysowania", jeśli będzie popularny to zrobimy cały nowy dział, jednak wolał bym nie tworzyć kolejnego pustego działu :dizzy:
  • Przydałoby się na forum coś w stylu licznika odwiedzin który wyświetlałby informacje ile osób lub kto jest w tym momencie na forum, żeby było wiadomo czy w shoutbox-ie nie pisze się akurat do nikogo, bo na forum jest pusto. Bo w tej chwili użytkownicy piszą tam np: "hej" i nikt im nie odpowiada bo akurat nikogo nie ma. Taki licznik pozwoliłby sprawdzić czy nie piszemy do samych siebie. Co wy na to?
  • Pomysł ok ale z opóźnieniem jakie na tą chwile jest na czacie nic to nie da wczoraj wysłałem 2 wiadomości na shoutbox'a i nadal mi się nie wyświetlają pomimo wielu odwiedzin forum z mojej strony od wysłania wiadomości.
  • Shoutbox coś strasznie lipnie działa i przydała by się jakaś alternatywa dla niego, być może bezpośrednio na stronie a nie przez forum, zobaczmy co da się zrobić :)
  • Pewnie zawsze warto spróbować :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.