Moje rysunki ^^

Hej wszystkim! Na imię mi Marta i dopiero tu przybyłam c: Rysuję od 2013 ale dopiero od niedawna uważam, że moje prace są na jakimś, powiedzmy średnim poziomie. Przez te kilka lat nie miałam zbyt dużego progressu ale ostatnio wzięłam się w garść i zaczęłam naprawdę sporo rysować. Oprócz rysunków - dużo dużo fotografuję. O tutaj: shiroi-tori.blogspot.com można oglądać moje zdjęcia. A teraz czas na rysunki!

Komentarz

• Chyba bardzo lubisz brwi, że je tak zjadasz :heart:
  • Ale brwi zostały pochłonięte wraz z deserem tylko na ostatniej pracy. Nie widzę problemu :D
  • Byłam świadkiem zjedzenia brwi także na pracy z Miku. Na szczęście zostały wyplute :*
  • Bardzo podobają mi się Twoje prace, aż ciężko uwierzyć, że osiągnęłaś taki poziom w trzy lata : ) Twoje kolorowanie jest ładne, anatomia, wydaje mi się, że poprawna. Jeżeli już bym się miała czegoś przyczepić to ta kreska między oczami u Miku. przez to że jest wypukła w tą stronę, w którą jest, sprawia wrażenie, że ona ma tam jakiegoś garbka.
    Dobrze rysujesz i rysuj dalej, chętnie zobaczę więcej prac :wink:
  • Namae, nie denerwuj mnie już. x'D
    Pluszek napisał użytkownik: »
    Bardzo podobają mi się Twoje prace, aż ciężko uwierzyć, że osiągnęłaś taki poziom w trzy lata : ) Twoje kolorowanie jest ładne, anatomia, wydaje mi się, że poprawna. Jeżeli już bym się miała czegoś przyczepić to ta kreska między oczami u Miku. przez to że jest wypukła w tą stronę, w którą jest, sprawia wrażenie, że ona ma tam jakiegoś garbka.
    Dobrze rysujesz i rysuj dalej, chętnie zobaczę więcej prac :wink:
    Dziękuję bardzo! Kreska już dawno poprawiona, brwi także dorysowane.. :blush:
  • Ach te brwi! Szkoda, że Miku nie ma stóp, wiem, że to chibi, ale w tym stylu chibi jakoś by mi pasowały : D
    A poza tym to bardzo mi się podoba twój styl, robisz ciekawe twarze, jakoś idzie je wyróżnić. No i kolorki też bardzo gut. Wincyj!
  • te dwa pierwsze są super
  • Tak, jak i reszta użytkowników uważam, że Twoje prace są całkiem dobre i przyjemnie się je ogląda. Mam nadzieję, że będziesz kontynuować pracę nad swoim stylem, by raczyć nas coraz lepszymi pracami, do czego szczerze zachęcam :)
  • Twoje prace bardzo mi się podobają. Szczególnie ładnie wychodzą Ci oczy. Ja cały czas próbuje a ciężko to widzę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.