Moje rysunki

14567810»

Komentarz

• edytowano 27 lipiec
    Nie wiem czy coś widać ale eksperymentuje że stylem i postaciami
  • Dużo rysuj, bo mam wrażenie że te głowy nierówne i trochę żółtaczką trącą (Wyglądają jak nieślubne dzieci cenzopapy:/ ).

W ogóle podczas kolorowania ciał postaci unikaj żółtego bo to wygląda nieestetycznie i jeśli chcesz kolorować kredką to musisz nad tym sporo pracować bo widać że jest nierówno (Skoro nawet ja to widzę to znaczy że coś jest na rzeczy). Jak dalej nie będzie ci szło z kredkami to możesz jak ja - robisz szkic na kartce, linearka tuszem i skanerem na komputer, kolorujesz w wybranym przez ciebie programie graficznym. Albo od razu na tablecie graficznym jak Arachia, twój wybór. Tak czy owak czeka cię dużo pracy.
  • W kursie jest też coś o cieniowaniu ale teraz za bardzo nie mam czasu
  • Chociaż jak skończę powtórkę to się zajmne za dwie pierwsze lekcje
  • edytowano 27 lipiec
    A tabletu nie mam i chyba nie będę miec ale może się kreska. Poprawi po kursie dlatego resztę postaci zrobię po kursie
  • Patrzyłem na ceny tabletów i nie wydają się drogie, może sam sobie załatwię. Czekam z niecierpliwością na resztę postaci :)
  • Dokładnie tak jak wspomniał KJP678 co do kolorowania to może się powtarzam ale jeśli będziemy rysować w tym samym kierunku np. od góry do dołu to ogólny efekt będzie lepszy.

Założenie jest takie że kierunek w którym kolorujemy zmieniamy celowo bo np. fałda materiału czy coś w tym stylu. Ogólnie chodzi o to aby nie bazgrać bez namysłu, lepiej linia przy linii w tym samym kierunku np. poziomo albo pionowo albo pod skos.
  • Używam kredek polycolor 24 od koh i nora
  • Pomożecie robie małe odswierzenie starych kadrów i tak się składa ze zgubiłam wątek rysujac kadry do trzeciej strony
    Tu jest tekst
    Dziewczyna nagle obudziła się ze snu, śliniąc się i patrząc dookoła co się dzieje.
    "No to będzie ładna pamiątka" - Erika dyskretnie zrobiła jej zdjęcie telefonem, także ukrywając rozbawienie.
    -Zmęczona księżniczka - zachichotała Mai, nie odrywając się od rysowania.
    -Heee? - Rei dalej nie oprzytomniała i patrzyła mętnym wzrokiem na nauczyciela.
    Wstępny scenorys:
    http://forum.kursmanga.pl/uploads/editor/17/hj80hg7ojxgy.jpg
    Mała Pomoc
    http://forum.kursmanga.pl/uploads/editor/a5/nm7sx3n49ijz.jpg
    I przed ostatni wstępny szkic
    http://forum.kursmanga.pl/uploads/editor/0u/1y0kcdbqpxib.jpg
    Pierwszy kadr mi się wydaje w porządku zdążyłam go już poprawić ale w reszcie mi coś nie pasuje ale nie wiem co chyba ten drugi kadr nie wiem jak to rozrysować żeby było dobrze i żeby czwarta strona nie nie zmieniła chyba żę sobie jeszcze przypomne ale możecie podawać propozycje
  • Dawno nic nie wstawiałam to postanowiłam wrzucić ostatnia praca z moimi bohaterami. Widze co mam do porawki i nad czym musze popracować i staram sie to poprawiać w następnych pracach.
  • edytowano 29 październik
    Trochę ciężko się rozczytać, jeśli rysunek zamierzasz tworzyć tradycyjną techniką to się nie wtrącam, ale tekst mogłabyś robić na komputerze. Czytelnik może obniżyć ocenę komiksu jeśli będzie się męczył patrząc na tekst. No i anatomia, ale pisałaś że widzisz co do poprawki więc pracuj :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.