Najlepsze openingi

Jak w temacie. Jakie są wasze ulubione openingi z anime? :) Polecam podawać linki żeby można było sobie zobaczyć i ocenić :smiley:
Ja całkiem sporo openingów lubię, ale postaram się coś wybrać dla przykładu :smiley:

- Watamote

- Shingeki no Kyojin

Komentarz

• edytowano kwiecień 2016
    OP z SNK i mnie się podoba, aczkolwiek bardziej wolę drugi niż pierwszy :D
    Ja w zasadzie nie mam swojego faworyta, więc też tylko pokażę dwa :D

Sengoku Basara Tańczący ashigaru całkiem spoko - gdzieś kiedyś widziałem całą tę choreografię wykonaną live, ale filmik gdzieś zniknął z Youtube

Tokyo Ghoul Anime, którego jeszcze nie oglądałem, a przymierzam się do niego od dłuższego czasu. Ktoś jest w stanie coś powiedzieć? Warto? (tylko bez spojlerów proszę)
  • Fullmetal Alchemist Brotherhood - bo zobaczeniu pierwszego openingu od razu przekonałem się do nowej wersji, która okazała się lepsza niż ta pierwsza - zwłaszcza że niektóre postacie miały ten sam głos co w poprzedniej.

One Punch Man - anime które zrobiło furorę, końcowe sekwencje wymiatają :) (btw. historia oryginalnej mangi też jest niezła, bo anime jest na bazie tej przerysowanej - oryginał wygląda tak sobie)

• O! Opening z Tokyo ghoul też bardzo lubię i to samo z FMA, mimo że jeszcze tych anime nie widziałam (ale oba planuję obejrzeć : D)
    W ogóle wszystkie openingi, które podaliście mi się podobają : D A jeśli chodzi o One punch mana to anime było super, dobrze się przy nim bawiłam : D Mój idol - Rowerzysta bez uprawnień <3
    Szkoda, że filmik zniknął z YT. To samo miałam z openingiem z Watamote i dlatego musiałam podać z innej strony.
  • Niby dobrych openingów do anime nie ma wiele, ale gdy przychodzi co do czego, cięzko jest zdecydować się na cokolwiek konkretnego. Ale lecim z koksem.

Deadman Wonderland za muzykę i klimat:

Nie mogło też zabraknąć nówki w starym, dobrym stylu. ONE PUNCH MAN:

oraz openingu, od którego zawsze kręci się w głowie. Soul Eater:
  • O mój, wanpanmena i Deadman Wonderland uwielbiam! W sensie openingi. Na Shingeki też miałam niemałą fazę swego czasu. Świetne nuty! To teraz ja zapodam kilka ostatnich ulubionych openingów:

Neon Genesis Evangelion - klasyk.

Haikyuu!! - Opening 3 - fanka siatkówkowych chłopców się kłania!

Osomatsu-san - Opening 2 - polecam to anime z całego serduszka.

Aldnoah Zero - Opening 2 - tutaj to nawet lepszy jest ending, ale co tam!

Zetsuen no tempest

Robotics; Notes - nawet nie oglądałam anime, ale piosenka z openingu przednia!

Dobra, mogłabym tak jeszcze jakiś czas, ale starczy... : D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.