Czego brakuje?

dthdth
edytowano kwiecień 2016 w Nowości i informacje
Ten temat będzie zawierał listę rzeczy (funkcjonalności) które zostaną dodane na forum, chodzi o to aby o niczym nie zapomnieć, tak więc wszelkie pomysły są mile widziane.

1. Rangi użytkowników (pamiętam że ostatnią rangą był "Mangaka", trzeba wymyślić pozostałe)
  2. Dodatkowe pola w profilu na forum
  3. Autor dyskusji w stylu responsywnym
  4. Podpis
  5. Cytowanie

Jeśli uważasz że jeszcze czegoś brakuje, koniecznie o tym napisz.

Komentarz

• Od dziś każdy użytkownik może zawsze edytować swoje posty - do tej pory było to możliwe tylko przez godzinę.
  • Jestem za wprowadzeniem shoutboxa na forum - tak dla lepszej integracji :D
  • Właśnie korzystam z forum w telefonie i jest jedna rzecz, która jest trochę niedogodna. Mianowicie, korzystając z forum na komputerze przy każdym temacie jest napisane kto i kiedy napisał ostatni post i to jest przydatne, bo nie muszę wchodzić w temat żeby sprawdzać, czy jest coś nowego. W wersji mobilnej tego niestety nie ma. Wiem, że na telefonie jest mnie miejsca i trzymając go pionowo ciężko by było w jednym wierszu zmieścić i nazwę działu i te dodatkowe informacje, ale jeżeli jest to do zrobienia to myślę ze mogłyby te "dodatki" pojawiać się tylko po przekręceniu telefonu poziomo. Ewentualnie jeżeli to jest ciężkie do zrealizowania powinien być gdzieś przycisk umożliwiający oglądanie forum na telefonie w takim ustawieniu jakie jest przystosowane do komputerów.
    Taka jest moja sugestia :)
  • Sprawdziłem działanie forum na Google Chrome dla androida i faktycznie forum nie wyświetla informacji o nowych postach ani kiedy dodano nowy post, tylko rubrykę z tytułami działów.
  • Tak, jestem świadom tego że ostatnie posty się nie wyświetlają - jest to na mojej liście rzeczy do zrobienia, tak więc.

Shoutbox - nad tym też pracujemy, jednak jest to grubszy temat któremu trzeba poświęcić trochę więcej czasu i zbadać dostępne opcje.
  • Ode mnie leci czysto estetyczna sugestia- większe awatary. Kwadracik 50x50 ledwo widać. Optymalnym rozmiarem byłby prawdopodobnie 150x150 i taki lub podobny funkcjonował na poprzednim forum .
  • W kwestii rang znalazłem stare odpowiedniki: nowy, bywalec, rysownik, malarz, artysta, mangaka. W dokładnie tej kolejności.
  • Myślę, że fajna byłaby opcja "lajkowania" postów. Taka moja propozycja :smile:
  • @Pluszek, komentarzowo lajkuję twój post powyżej.
  • @Czmiel shoutbox dodany, dostępny jest na liście dyskusji oraz na stronie "shoutbox" w menu.

Następuje małe opóźnienie w publikacji wiadomości i ogólnie to go testujemy więc może jeszcze coś być z nim nie tak.

Np. data nie jest przetłumaczona itp, jednak postanowiłem jak najszybciej go uruchomić ponieważ najlepiej będzie zobaczyć jak się sprawuje podczas używania :)
  • edytowano kwiecień 2017
    Czmiel napisał użytkownik: »
    Jestem za wprowadzeniem shoutboxa na forum - tak dla lepszej integracji :D
    Wygląda na to, że od miesięcy nikt z tej możliwości nie korzysta :( Teraz trzeba naprawić użytkowników :wink:

• Dokładnie :worried:
  • Co myślicie o tym żeby dodać liste dostemnych albo obecnych użytkowników?
  • Całkiem ciekawy pomysł jednak także wtedy przydałoby się dodać opcję "niewidoczny".
  • edytowano 9 kwiecień
    no może byc
    Pzykład oznaczen dostępnych i niedostępnych:
    dostępny - zielony
    Niewidoczny- szary lub żółty
    Niedostępny - czerwony albo szary.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.