Postacie, których nie lubisz

Każdy z nas ma takie postacie z anime których nie lubi. Ja osobiście nie lubię Shizuku Mizutani, Shippou i Light Yagami a wy jakie macie?

Komentarz

• U mnie to zdecydowanie Rukia
  • Shinji Ikari - masakra
  • Ja nie lubię Megumi z Shiki
  • Ja chyba mało którą postać na tyle nie lubię żeby aż mi w pamięci została, bo jakoś nie mogę nikogo wymyślić :smiley: Prędzej jakiś grup postaci nie lubię. Najbardziej chyba takich niemotowatych postaci, które niby są, ale są tak mdłe, że lepiej żeby ich nie było (nawet jeśli to główni bohaterowie). Nie mają swojego zdania, po prostu są. Tego tupu postacie to zwykle główne bohaterki we wszelkich anime z męskimi haremami. Te biedne niewiasty są tak przerzucane od jednego pana do drugiego i wszystko jedno co się stanie one i tak przyjmą to z pokorą.
    Niby co tu wymagać od tego typu anime, ale jednak mogli się twórcy trochę postarać żeby to się dało oglądać. Żeby nie było, że tak bezpodstawnie, to mam na przykład na myśli Heroinę z Amnesji.
  • Ichiya ,nichiya,zeref-fairy tail
  • Strasznie mnie wkurzał Takumi z Nany! Aahhh, zepsuł całe anime xD
  • @Namae wiadomo, Takumi był okropny, ale chyba z tego anime i tak najbardziej denerwowała mnie główna bohaterka xD Jej wszystkie bezmyślne decyzje, ahhh, tak bardzo irytująca xD
  • @Pluszek Ja tam uwielbiałam obie Nany :D Nie wiem którą bardziej przez tę przeciwność w charakterkach... No ale Takumiego nigdy nie wybaczę. Mógł umrzeć w jakimś tragicznym wypadku i fabuła tylko by zyskała :heart:
  • Pluszek napisał użytkownik: »
    Ja chyba mało którą postać na tyle nie lubię żeby aż mi w pamięci została, bo jakoś nie mogę nikogo wymyślić :smiley: Prędzej jakiś grup postaci nie lubię. Najbardziej chyba takich niemotowatych postaci, które niby są, ale są tak mdłe, że lepiej żeby ich nie było (nawet jeśli to główni bohaterowie). .

Od razu przychodzi mi na myśl Inori z GC. O bohaterkach z mniej znanych serii wręcz nie wspomnę. Przecież to-to chodzi jak zombie i czasem powie dwa wersy, z których samo niewiele zapewne rozumie. Ah, oszczędzanie na scenarzystach <3

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.