Kurs od losgrafikos

Hej wszystkim wiem że dawno mnie tu nie było ,ale matura, i zepsuty laptop nie pozwalają mi za bardzo wstawiać tutaj prac ale jednak coś rysuje :smiley: i jak tylko dostanę nowy laptop to postaram się coś od czasu do czasu wstawiać robię różne ćwiczenia:np Rysuje głowy w różnych pozycjach , potem rysuje emocje i emocje pod innym kształtem a potem całą sylwetkę w rożnych pozach , ostatnio też w padłam na pomysł żeby brać se swoich ulubionych serii to co się najbardziej podoba i łączyć to w jedno pokaże wam to potem ale ja nie o tym chciałam napisać . A wiec nie wszyscy pewnie znają taką blog-erkę jak losgrafikos ,która się nazywa Justyna ja ją poznałam całkiem dawno jak szukałam informacji jak rysować myszką i od tej pory ją obserwuje , a więc ona wczoraj wpadła na pomysł żeby zrobić kurs rysowania nową ,ale całkiem znaną metodą link to kursu wstawię niżej .
Kurs trwa miesiąc od 16 lipca do 16 sierpnia a zapisać się można do tej soboty ,Kurs jest bezpłatny , a lekcje i wiadomości oraz plan będzie można znaleźć na blogu i na mejlu jak wystartuje wystarczy się tylko zapisać na new stera i dostanie się potwierdzenie kto był by chętny to zapraszam na od niej bloga:http://losgrafikos.pl/kurs-rysunku-zmalujto/
Ja się już zapisałam i czekam z ciekawości co to będzie za kurs z tego co jeszcze wiem to kurs będzie o rysowaniu człowieka i jego sylwetki wiec jak by ktoś chciał więcej to zapraszam na bloga trzeba się szybko zapisywać bo miejsca są ograniczone.:smiley:

Komentarz

• Całkiem fajny blog no i ciekawa metoda i jestem ciekaw jak to wyjdzie - tak więc czekam na twoją recenzję tego kursu ;)
  • A co mi tam, też się zgłosiłem. Za darmo to i sól słodka.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.